mobile

Super Konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Mai Hyży, która wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta!

Tegoroczną majówkę w Hulakula zaczynamy imprezą Maja Hyży: Live Act | DJ set. Ta bezpretensjonalna artystka wystąpi już w piątek 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

Redakcja
Super Konkurs! Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Mai Hyży, która wystąpi w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta!

Jej kariera muzyczna nabrała rozpędu dopiero dzięki udziałowi w III edycji programu X-Factor, choć muzyka towarzyszyła Mai od najwcześniejszych lat dzieciństwa: zaczynając od Kołobrzegu, skąd pochodzi i gdzie wychowywała się, przez studenckie lata spędzone w Poznaniu, aż po Warszawę, gdzie obecnie mieszka.

Udział w telewizyjnym programie okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie nie tylko jurorów, ale przede wszystkim publiczności. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna obdarzona wyjątkową barwą i charakterystyczną głębią głosu.

W marcu 2015 roku ukazał się jej debiutancki album W chmurach i już w pierwszym tygodniu sprzedaży dotarła na szczyt zestawienia Top 10 serwisu Deezer. Melodyjne utwory w nowoczesnych, elektronicznych aranżacjach zostały przygotowane przez Piotra Siejkę – producenta muzycznego, odpowiedzialnego za płyty takich artystów jak m.in. Edyta Górniak, Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny czy Lanberry.

Maja na swoim koncie ma występy na najważniejszych scenach muzycznych w Polsce. Pojawiała się m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także supportowała międzynarodową gwiazdę soulu i R&B Macy Gray podczas jej warszawskiego koncertu w Stodole.

W marcu 2017 r. Maja podpisała kontrakt fonograficzny z największą międzynarodową wytwórnią – Universal Music Poland, a w tym roku zaprezentowała swój najnowszy singiel – Błysk (Skin), który zakwalifikował się do polskich preselekcji do Eurowizji.

Maja Hyży – Błysk (Skin)

https://youtu.be/zH356Yu337M

Długo oczekiwany singiel powstał we współpracy m.in. z Lanberry i Piotrem Siejką. Ta pełna energii i uśmiechu kompozycja emanuje ciepłem, radością, miłością i kobiecą siłą.

Jak mówi sama artystka: Gdybym miała jednym słowem opisać ten utwór, byłaby to „lekkość”. Lekkość i spontaniczność, która jest tak pomocna w codziennym życiu, ale także w podejściu do szczęścia i miłości. Wiąże się z tym także tytuł singla – Błysk – bo chodzi o błysk w oku kochanków, ale też o przypomnienie, jak błyskawicznie wszystko przemija. Taki też jest teledysk – spontaniczny i nieoczywisty, ale też bardzo prosty w swoim przekazie, tak jak prosta może okazać się droga do szczęścia, jeśli wyruszymy w nią lekkim krokiem, z uśmiechem na twarzy.

Jeśli chcesz zobaczyć błysk w oku i uśmiech na twarzy Mai, a przede wszystkim pobawić się przy wyjątkowej muzyce i poczuć pozytywną energię – bądź z nami 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

PATRONAT MEDIALNY: Radio Eska, Informator Stolicy, Koncertomania, kulturalnie.waw.pl, republika Kobiet, waw4free.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;

data: 27 marca (piątek);

start imprezy: 20:00; występ gwiazdy: ok. 23:30;
bilety: 10 zł;

darmowy wstęp:

  • pierwsze 50 osób, które klikną „wezmę udział” najpóźniej w dniu imprezy do godz. 19:00,

  • osoby, które w tym dniu obchodzą urodziny lub imienny;

dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/155407708503670/.

Wstępu na imprezę nie mają osoby niepełnoletnie oraz pozostające pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających. Lokal zastrzega sobie prawo do odmówienia prawa wstępu bez podania przyczyny. Dresscode: smart casual (elegancko i wygodnie, ale niesportowo).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.
Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci. Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.
Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).


Hulakula Rozrywkowe Centrum Miast
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
www.hulakula.com.pl

 

Zasady konkursu:

Co trzeba zrobić?
Napisz w komentarzu, „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać podwójne zaproszenie na koncert Mai Hyży – 27.04 godz. 23:30”.
Odpowiedzi można udzielać do dnia 26.04.2018 do godziny 14:59.
Wyłonieni zwycięzcy zostaną opublikowani dnia 26.04.2018 roku, po godzinie 15:00.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem portalu Informator Stolicy pod adresem https://informator-stolicy.pl
2. Organizatorem konkursu jest firma P&D Idea zwana dalej „Organizatorem”.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony przez Organizatora na stronie www prowadzonej przez Organizatora pod adresem URL: https://informator-stolicy.pl zwanym dalej „Portalem”, w dniach od 21.04.2018 do 26.04.2018 roku, do godz. 14:59.
4. Przystępując do konkursu, poprzez wysłanie zgłoszenia – uczestnik akceptuje postanowienia regulaminu oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych udostępnionych w Konkursie.
5. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora. Wszelkie dane osobowe i informacje przekazywane przez uczestników w ramach Konkursu powierzane są Organizatorowi.
6. Konkurs nie jest grą hazardową w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. 2009, Nr 201, poz. 1540 ze zm.) i nie podlega rygorom określonym w w/w ustawie.
7. Udział w Konkursie jest dobrowolny i nieodpłatny.
8 Prawo udziału w Konkursie przysługuje osobom, które spełniają warunki uczestnictwa w konkursie, wskazane w treści Regulaminu i nie podlegają wykluczeniu z udziału w Konkursie, zgodnie z treścią Regulaminu.
9. W Konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która: posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polski; posiada pełną zdolność do czynności prawnych albo ograniczoną zdolność do czynności prawnych i uzyskała zgodę rodzica lub opiekuna prawnego (przedstawiciela ustawowego) na udział w Konkursie na zasadach określonych w Regulaminie; zapoznała się z treścią Regulaminu i zaakceptowała jego postanowienia; opublikowała w Okresie Trwania Konkursu na Portalu przynajmniej jedno Zgłoszenie Konkursowe swojego autorstwa.
10. Zgłoszenie Konkursowe polega na umieszczeniu w terminie od 21.04.2018 do 26.04.2018 roku, do godz. 14:59 komentarza z odpowiedzią „dlaczego właśnie Ty chcesz wygrać podwójne zaproszenie na koncert Mai Hyży – 27.04 godz. 23:30”, pod danym wpisem konkursowym umieszczonym na Portalu.
11. Zgłoszenia Konkursowe nie mogą zawierać treści wulgarnych, obelżywych, nieobyczajnych, dyskryminujących, obrażających uczucia religijne lub w inny sposób sprzecznych z prawem lub zasadami współżycia społecznego.
12. Po zakończeniu Konkursu Komisja Konkursowa wyłoni 2 Laureatów Konkursu – autorów najciekawszych Zgłoszeń Konkursowych według oceny Komisji Konkursowej.
13. Przy ocenie Zgłoszeń Konkursowych Komisja Konkursowa będzie brała pod uwagę następujące kryteria: oryginalna i nietuzinkowa odpowiedź.
14. Prawidłowe przeprowadzenie Konkursu i wyłonienie 2 Laureatów Konkursu zapewnia Komisja Konkursowa powołana przez Organizatora, składająca się z 3 osób. W skład Komisji Konkursowej wchodzą osoby ze strony Organizatora.
15. Laureaci Konkursu zostaną wyłonieni i ogłoszeni na Portalu dnia 26.04.2018 roku, po godzinie 15:00. Publikacji, o której mowa będzie podlegała nazwa użytkownika danego Laureata Konkursu.
16. Laureat Konkursu zobowiązany jest w ciągu 4 godzin od momentu ogłoszenia wyniku konkursu przesłać wiadomość do Organizatora Konkursu – adres a.solecka@informator-stolicy.pl lub przez messengera FB Informator Stolicy.
17. Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany Regulaminu, o ile nie pogorszy ona warunków uczestnictwa w Konkursie. Zmiana wchodzi w życie z chwilą jej publikacji na Portalu.
18. Organizator zastrzega sobie prawo weryfikacji, czy Uczestnicy spełniają warunki określone w Regulaminie.
19. Niniejszy Regulamin oraz jego zmiany wchodzą w życie z chwilą ich ogłoszenia na Portalu.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko