mobile
REKLAMA

Święto Ursynowa po raz dwudziesty czwarty!

Przed nami dwudzieste czwarte Dni Ursynowa. Z tej okazji na najbliższy weekend Urząd Dzielnicy Ursynów przygotował moc atrakcji dla mieszkańców dzielnicy.

Redakcja/ fot. Spens03/wikipedia
TAGI
Święto Ursynowa po raz dwudziesty czwarty!

- Dni Ursynowa to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekamy wszyscy. Wielki piknik rodzinny z tradycyjnym miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach to największe i najważniejsze wydarzenie plenerowe w naszej dzielnicy. Po raz pierwszy od lat na naszej dużej scenie pojawi się aż osiem zespołów – w tym dwa z Ursynowa. Już 7 czerwca rozpoczynamy świętowanie oraz dobrą zabawę, więc obecność obowiązkowa! – zaprasza na stronie Urzędu Dzielnicy Burmistrz Ursynowa Robert Kempa.

 

Impreza tradycyjnie odbędzie się w Parku im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cywila/Metro Ursynów. W tym roku potrwa dwa dni. Będzie to piątek 7 czerwca i sobota 8 czerwca.

 

Kogo możemy spodziewać się na scenie?

 

Na 24. Dniach Ursynowa coś dla siebie znajdzie każdy, bowiem line-up obfituje w różne gatunki muzyczne. Piątkową zabawę rozpocznie o 18:00 ursynowski zespół rockowy BRAK SNU. Jak sami o sobie piszą, możemy spodziewać się „pięciu różnych osobowości, melodyjnego rocka, szczerych tekstów i dużo energii na scenie”. Kolejny wykonawca to KĘKĘ – polski raper, którego znają wszyscy, którzy choć trochę interesują się sceną hip-hopową. Następnie rozbuja nas pop-rockowa grupa złożona przede wszystkim z dziennikarzy, czyli Poparzeni Kawą Trzy. To nie koniec piątkowych atrakcji. Wieczór zakończymy recitalem Macieja Maleńczuka , będącym retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty.

Sobotnie koncerty natomiast rozpoczną się o 17:00 występem Ursynowskiego Chóru Iuvenis. Muzycy wykonają pop-rockowe hity wszech czasów z repertuaru takich gwiazd, jak Queen, The Beatles, Frank Sinatra czy zespół ABBA. Kolejny koncert to gratka dla fanów muzyki elektronicznej, bowiem przed ursynowską publicznością wystąpi zespół The Dumplings. To polski duet, który zasłynął dzięki publikowaniu swoich electropopowych utworów na kanale YouTube. Również w sobotę coś dla siebie znajdą fani rapu, ponieważ zaraz po The Dumplings wystąpi O.S.T.R. Dni Ursynowa zamknie koncert legendarnej grupy Lady Pank.

Koncerty to nie jedyne atrakcje, jakie na sobotę przygotował dla nas Urząd Dzielnicy Ursynów. Tego dnia od 11:00 w Parku im. Romana Kozłowskiego odbywał się będzie także wielki piknik rodzinny.

 

KIEDY? 7-8 czerwca 2019

GDZIE? Park im. Romana Kozłowskiego – Kopa Cywila/ Metro Ursynów

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda