mobile

Syn znęcał się nad matką. Grozi mu 5 lat więzienia

Dzielnicowi z Targówka zatrzymali 28-letniego mieszkańca dzielnicy, który od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją matką, wszczynał po alkoholu awantury, groził jej, ubliżał oraz bił ją. W trakcie zatrzymania mężczyzna był pijany. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór, nałożył zakaz zbliżania się do matki i kontaktowania z nią oraz nakazał mu opuścić wspólnie zajmowany z nią lokal. 28-latkowi może teraz grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Redakcja
Syn znęcał się nad matką. Grozi mu 5 lat więzienia

Dzielnicowi z Targówka interweniowali w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy, gdzie pijany 28-latek wszczął awanturę, ubliżał i popychał swoją matkę. Na miejscu mundurowi błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali awanturnika i przeprowadzili rozmowę z pokrzywdzoną.

Z relacji zgłaszającejwynikało, że od marca syn nie daje jej normalnie funkcjonować. Będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją i obrażał, przewracał na podłogę, przyduszał, uderzał pięścią w głowę, wykręcał ręce, szarpał za ramiona, a także groził  pozbawieniem życia. W obawie o swoje bezpieczeństwo kobieta zdecydowała się złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Kiedy zatrzymany wytrzeźwiał usłyszał zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad matką. Prokurator zastosował wobec 28-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji, nałożył na niego zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakazał mu opuszczenie lokalu mieszkalnego zajmowanego z matką.

Za ten czyn grozi mężczyźnie kara do 5 lat więzienia.

podkom. Paulina Onyszko/ea

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda