mobile
REKLAMA

Talent Warszawa wygrywa w Łomiankach

Na boisku przy ul. Wiślanej w Łomiankach rozegrano mecz dziewiątej kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik Grupy 1. Gospodarze, drużyna KS Łomianki podejmowała Akademię Piłkarką Talent Warszawa.

Marcin Kalicki
Talent Warszawa wygrywa w Łomiankach

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy pełni animuszu zaatakowali warszawian. Podopieczni trenera Mateusza Gontarza nie tylko nie pozwolili sobie na utratę gola, ale sami zdołali strzelić dwie bramki za sprawą Alana Kondeja. Jeszcze przed przerwą młodzi piłkarze z Łomianek zdobyli kontaktowego gola, ale to wszystko na co było stać gospodarzy tego dnia.

Drugie czterdzieści pięć minut stało na bardzo wysokim poziomie, choć bramki strzelali tylko zawodnicy Akademii Piłkarskiej Talent Warszawa. Po trzeciej asyście Damiana Nowaka trzeciego gola zdobył Alan Kondej. Co ciekawe popularny wśród kolegów "Shearer" jest nominalnym…obrońcą. A następnie bramkarza z Łomianek pokonał Veadin Ibrham Ferdi ustalając wynik spotkania.

KS Łomianki - Talent Warszawa 1:4 (1:2)

Bramki dla warszawian strzelili: Alan Kondej (trzy), Veadin Ibrham Ferdi

Skład Akademii Piłkarskiej Talent Warszawa: Marcin Zakrzewski, Wojciech Lisak, Maciej Cupriak, Grzegorz Szczęsny, Alan Kondej, Wiktor Szyszkowski, Wiktor Koc, Kacper Żyła, Jan Socha, Damian Nowak, Veadin Ibrham Ferdi, Krystian Zub, Jonasz Potyra.

Po dziewięciu z dziesięciu kolejek Talent Warszawa ma pewny awans do wyższej klasy rozgrywkowej. W tabeli grupy 1 zawodnicy z rocznika 2007 mają przed ostatnią kolejką dwadzieścia pięć punktów za osiem wygranych i jeden remis. Na drugim miejscu znajduje się drużyna AP Agape Białołęka, która zgromadziła tyle samo punktów co trzecie KS Łomianki - po trzynaście. W ostatnim tegorocznym spotkaniu Talent Warszawa podejmie na Targówku Akademię Piłkarską Marcovia Marki.

Fot. Talent Warszawa

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda