mobile
REKLAMA

Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie

Przez weekend 13-14 kwietnia w Centrum Praskim Koneser miały miejsce najbardziej stylowe targi w Polsce.

Katarzyna Bastrzyk
TAGI
Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie

Targi Rzeczy Ładnych to największe targi dotyczące designu w Warszawie. Podczas nich jest okazja zobaczyć niezwykle przyjemne dla oka produkty. Wiele polskich firm i projektantów ma szanse zaprezentować swoje prace, które nie tylko dobrze wyglądają, ale i są bardzo funkcjonalne. Każdy kto ma chęć zobaczyć, zakupić czy zasięgnąć opinii, doskonale odnalazł się podczas tego weekendu.

Pojawiły się tam między innymi różnego rodzaju meble, tekstylia i urokliwe dodatki takie jak lampy czy drobne produkty do wyposażenia wnętrz. Wszystko oczywiście w najlepszym guście. Targi nie zapominają też o najmłodszych. Nie brakowało zabawek, mebli i książek.

W tym roku tematem przewodnim targów była wiosna. I tak całe Centrum Praskie Koneser było w kolorach tej pory roku, nie brakowało motywów kwiatowych, delikatnych i wprowadzających w pozytywny nastrój.

Obecne podczas tej edycji były takie marki jak LazySundays, Husberg Design, Kalva, Biotika, Svoje Kosmetyki Naturalne czy Las i Niebo.

Przepiękne kalendarze i notatniki zaprezentowała firma Notebooks Desing, która specjalnie przygotowuje zeszyty w formie szytej.

Organizatorzy wydarzenia mówili zgodnie: „Chcemy stworzyć relację bezpośrednią między konsumentem i projektantem, to jest dla nas bardzo ważne”. I osiągnięcie tego celu się udało, bo chętnych na takie relacje było mnóstwo.

Na każdego czekały też przepyszne ciasta i inne słodkie przekąski więc można było chwilę odpocząć, ochłonąć przed kolejnymi wystawami i zakupami.

Na pewno po wizycie na Targach Rzeczy Ładnych można się mocno zainspirować i chcieć zmienić swój wystój, ponieważ takie widoki mocno zapadają w pamięci i wprawiają w nastrój do wykonywania zmian i tak odwiedzający targi zgodnie mówili.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda