mobile

Targi Ślubne WEDDING 24-25 listopada 2018

Zapraszamy na 5. edycję Targów Ślubnych WEDDING, które odbędą się w dniach 24 listopada o 10:00 do 25 listopada do godz. 17.00 na Stadionie Narodowym. W niesamowitej atmosferze panującej na targach, tysiące narzeczonych z całej Polski, pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady, otrzymają moc inspiracji i porad do przygotowania idealnego ślubu i wesela.

Informacja prasowa
Targi Ślubne WEDDING 24-25 listopada 2018

Targi Ślubne WEDDING od lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem najlepszych wystawców z branży ślubnej. W trakcie dwóch dni, na dwóch scenach odbędą się panele i warsztaty z profesjonalistami i nieustające pokazy mody, które poprowadzi Rafał Maślak - model i bloger modowy. Specjalną choreografię do pokazów przygotuje utytułowany tancerz i choreograf Żora Korolyov. Ponad 200 wystawców po raz kolejny udowodni, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele.

Targi Ślubne WEDDING to wydarzenie skierowane do par młodych, świadków, ale również do ich rodzin i przyjaciół. Targi Ślubne WEDDING kreują nowoczesną przestarzeń, wyznaczając trendy na nowy sezon w najbardziej prestiżowym miejscu w Europie na PGE Narodowym.Targi oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. Dla odwiedzających wystawcy przygotowali wysokie rabaty i liczne promocje, a organizatorzy moc atrakcji, konkursów, niespodzianek i upominków. 

TARGI ŚLUBNE WEDDING TO ODPOWIEDŹ…

…na poszukiwania młodych par pragnących, by ich ślub i wesele nie były powieleniem schematów sprzed dekady. Przedstawiamy nieznanych dotąd projektantów, wedding planner’ów i dziesiątki firm, dzięki którym słowa „ślub i wesele” nabierają zupełnie nowych znaczeń.

TARGI ŚLUBNE WEDDING MAJĄ CEL!

Udowadniają, że w polskiej branży ślubnej i okołoślubnej dzieje się wiele, a także oddzielają się grubą linią od tego, co nudne i kiczowate, stawiając na wszystko, co modne i na światowym poziomie. TARGI ŚLUBNE WEDDING odkrywają nowe możliwości związane z organizacją ślubów i wesel.

TARGI ŚLUBNE WEDDING SĄ DLA WSZYSTKICH!

Ślub i wesele tworzą ludzie i to z myślą o wszystkich uczestnikach tego wspaniałego dnia powstały TRAGI ŚLUBNE WEDDING. Zapraszamy nie tylko Pary Młode, ale także druhny i drużbów, rodziny, przyjaciół… – obiecujemy, że nie będzie nudno.

Fot.: https://www.facebook.com

Źródła
- http://warsaw.carpediem.cd;
- http://targislubnewedding.pl;
- https://www.facebook.com.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda