mobile

Targówek stawia na sport

Na Targówku powstaje coraz więcej przyszkolnych boisk. Władze dzielnicy, chcąc upowszechnić idee sportu wśród uczniów i mieszkańców, inwestując w budowę nowoczesnych i profesjonalnie wyposażonych obiektów sportowych.

Agata Mościcka
Targówek stawia na sport

Asfaltowe boiska to przeżytek – od teraz młodzież i dzieci z całej dzielnicy mogą spędzać wolny czas na bezpiecznych i przyjaznych w użytkowaniu obiektach przynależących do Szkoły Podstawowej nr 298 oraz Szkoły Podstawowej nr 277. Oba boiska będą użytkowane zarówno przez uczniów, jak i mieszkańców dzielnicy Targówek.
Przy SP nr 277 znajduje się natomiast nowoczesne boisko wielofunkcyjne z polem do gry w piłkę ręczną, koszykówkę oraz piłkę nożną. Poliuretanowa nawierzchnia zapewnia najwyższe bezpieczeństwo użytkowania obiektu. Do dyspozycji uczniów pozostają również: bieżnia, skocznia do skoku w dal, boisko do siatkówki plażowej, plac gier dla najmłodszych oraz stoły tenisowe.
Mając do dyspozycji tak wysokiej klasy teren sportowy młodzież i dzieci ze szkół Targówka z pewnością odnajdą w sobie sportowego bakcyla.

Agata Mościcka

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko