mobile

Time for Chopin dla warszawiaków

Time for Chopin chce zachęcić warszawiaków do zapoznania się z najpiękniejszymi dziełami Fryderyka Chopina. Dlatego aż do końca kwietnia 2019 roku można skorzystać ze specjalnych zniżek na koncerty, które odbywają się codziennie o godzinie 18.00 w Starej Galerii ZPAF przy placu Zamkowym 8 w Warszawie.

Informacja prasowa
Time for Chopin dla warszawiaków

Codzienne recitale dedykowane muzyce Fryderyka Chopina to znany już na kulturalnej mapie Warszawy projekt, który podbija serca nie tylko mieszkańców Warszawy i okolic, ale też turystów chcących poznać stolicę od strony muzycznej. Artyści Time for Chopin są wybitnymi chopinistami, dlatego wizyta w Starej Galerii ZPAF to prawdziwa uczta dla ducha. Dodatkowo do końca kwietnia warszawiacy mogą skorzystać ze specjalnych zniżek.

Środa dla seniora

Ruszyła już zimowo-wiosenna oferta, z której mogą skorzystać seniorzy. Specjalnie dla nich organizatorzy koncertów przewidzieli promocje. Od poniedziałku do czwartku osoby powyżej 60. roku życia mogą zakupić bilet w cenie 30 złotych, a w każdą środę jedynie za 20 zł.

Dla par i rodzin

Od 6 grudnia w dniach od poniedziałku do czwartku na specjalne zniżki mogą liczyć też pary do 35. roku życia. Oferta dla nich to 2 bilety w cenie 1, czyli 2 osoby mogą wysłuchać recitalu za 60 zł. Time for Chopin zaprasza też rodziny z dziećmi. Do końca kwietnia od poniedziałku do czwartku rodzice zapłacą za bilet 45 zł, a dzieci do 16 lat wezmą udział w koncercie zupełnie bezpłatnie. Wszyscy dorośli słuchacze w przerwie będą mogli spróbować także tradycyjnego polskiego napitku, czyli miodu pitnego, a dzieci soku z polskich jabłek.

Źródło: Lawenda Public Relations

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda