mobile

Transferowy hit Legii stał się faktem, a to jeszcze nie koniec!

Najlepszy piłkarz i król strzelców Lotto Ekstraklasy poprzedniego sezonu Carlos Daniel López Huesca, czyli Carlitos podpisał z Legią trzyletni kontrakt. Jest to bardzo duże wzmocnienie ofensywne warszawian.

Marcin Kalicki
Transferowy hit Legii stał się faktem, a to jeszcze nie koniec!

28-letni Hiszpan w ubiegłym sezonie w barwach Wisły Kraków zdobył dwadzieścia cztery bramki w trzydziestu sześciu spotkaniach Lotto Ekstraklasy. - Jesteśmy podekscytowani faktem, że dołącza do nas zawodnik tej klasy. Carlitosowi bardzo zależało, żeby grać dla Legii. Wybrał nasz klub, mimo że miał wiele innych propozycji. Ma za sobą świetny sezon, w którym zdobył 24 bramki, w dodatku był prawdziwym liderem swojej drużyny. Mamy przekonanie, że będzie dużym wzmocnieniem na boisku i w szatni - mówi Ivan Kepcija, dyrektor techniczny klubu.

Hitowy transfer może nie być ostatnim wzmocnieniem "Wojskowych". Na celowniku Legii jest bowiem lewy obrońca reprezentacji Rumunii Steliano Filip. 24-letni zawodnik Hajduka Split miałby rywalizować o miejsce w składzie stołecznej drużyny z Adamem Hlouskiem. Otwartą sprawą, choć mniej prawdopodobną, jest pozyskanie przez Legię Rafała Kurzawy lub Przemysława Frankowskiego. Sondowana jest także możliwość wypożyczenia znakomicie spisującego się niegdyś w koszulce z "eLką" na piersi - Vadisa Odjidja-Ofoe.

Fot. Mateusz Kostrzewa/legia.com

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda