mobile
REKLAMA

Trener Jacek Magiera przed meczem IFK Mariehamn – Legia Warszawa

Legia po raz kolejny stanie do walki o udział w Lidze Mistrzów.  Warszawski klub kolejny raz rozpoczyna drogę do piłkarskiego raju. Tym razem jako pierwsi na drodze mistrzów Polski staną Finowie z IFK Mariehamn. 

Redakcja
TAGI
Trener Jacek Magiera przed meczem IFK Mariehamn – Legia Warszawa


- Zaczynamy eliminacje Ligi Mistrzów UEFA. Rok temu graliśmy w fazie grupowej, teraz chcemy powtórzyć tamten sukces. W środę musimy zaprezentować się jak najlepiej i pokonać Finów. Chcemy walczyć, podchodzimy do pierwszego meczu eliminacyjnego z pokorą i wiarą w siebie. Oczekuję po prostu dobrego spotkania. Chciałbym, aby zarówno jedna, jak i druga drużyna zagrały w taki sposób, w jaki najlepiej potrafią. Poświęciliśmy dużo czasu, aby zobaczyć jak prezentuje się nasz rywal. Jednak jak zawsze - koncentrujemy się przede wszystkim na sobie. Drużyna ma grać w swoim stylu, od pierwszej do ostatniej minuty.

 
Trener zaznacza, że IFK to drużyna, która potrafi dobrze grać i ciężko pracować, dlatego Legia traktuje ten mecz niezwykle poważanie, bo celem drużyny jest zwycięstwo. Mamy nadzieję, że Legia nie będzie grała „swojego” tak jak podczas meczu z Arką Gdynia.
 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko