mobile
REKLAMA

Trener Jacek Magiera: wracamy z dobrą zaliczką

"Na pewno zrealizowaliśmy cel, który zakładaliśmy. Wracamy z dobrą zaliczką. Wiemy, że z każdym meczem będziemy grali lepiej. Dokonaliśmy celowych zmian, aby młodzi zawodnicy nabierali doświadczenia na europejskiej arenie. Jestem zadowolony, teraz regeneracja, bo zaraz zaczynamy rozgrywki ekstraklasy - powiedział trener Jacek Magiera po wygranej z IFK Mariehamn (3:0)".

inf. pras. /Legia Warszawa
TAGI Legia Sport
Trener Jacek Magiera: wracamy z dobrą zaliczką

 

"Michał Pazdan nie wystąpił, bo jest przeziębiony. Nie miał gorączki, ale nie czuł się komfortowo. Zdecydowaliśmy się na inne zestawienie i dwójka stoperów zagrała dobrze, choć w takim zestawieniu nie występowali od pół roku. Na pewno jest to jakieś rozwiązanie na przyszłość.

Krzysztof Mączyński grał pierwszy mecz w Legii. To doświadczony gracz, grał na arenie międzynarodowej. Oczywiście cały czas poznaje nasz model gry, ale zagrał dobrze. Jestem przekonany, że Krzysiek pomoże zespołowi i wzmocni rywalizację.

Mamy nowego zawodnika, Armando Sadiku, jutro będzie trenował pierwszy raz z drużyną. Witamy go na pokładzie i liczymy, że wzmocni zespół, będzie strzelał kluczowe gole, zarówno w lidze, jak i europejskich pucharach. Musimy zrobić wszystko, aby jak najszybciej wkomponować nowych graczy.

Wiemy, że Legia będzie grała lepiej. Rytm meczu, intensywność, to będzie lepsze. Cieszę się, że wiele akcji było rozgrywane na jeden kontakt, z akcji oskrzydlających bocznych obrońców, wymienności pozycji. Zawodnicy realizowali zadania."

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko