mobile
REKLAMA

Trwa przebudowa al. Zwycięstwa

Od poniedziałku ruszyły prace przebudowy al. Zwycięstwa w Gdyni. Remont obejmuje odcinek od skrzyżowania z ul. Szyprów do skrzyżowania z ul. Cyprysową w kierunku centrum. Warunki na drodze są stale monitorowane, aby możliwie zmniejszyć uciążliwości związane z przebudową.
 

Redakcja
Trwa przebudowa al. Zwycięstwa

W obecnej chwili trwają prace rozbiórkowe przy nawierzchni i krawężnikach. Całość przebudowy natomiast obejmować będzie wymianę konstrukcji nawierzchni w zatoce autobusowej, jezdni na odcinku około 300 m wraz z krawężnikami oraz wymianą nawierzchni chodników i przedłużenie odcinka ścieżki rowerowej do przejścia dla pieszych przy ul. Nawigatorów.

Pierwszy etap przebudowy trwać będzie około dwóch tygodni. W związku z zamknięciem lewego pasa jezdni w kierunku centrum oraz okresowego zawężenia lewego pasa do Sopotu w godzinach od 9.00 do 14.00, nastąpiło wydłużenie cyklu przejazdu na sygnalizacji świetlnej przy ul. Nawigatorów. Ponadto prace drogowe prowadzone są do późnych godzin popołudniowych.

W drugim etapie nastąpi zmiana organizacji ruchu i zostanie zamknięty prawy pas jezdni w kierunku centrum.

Planowane zakończenie inwestycji nastąpi do końca czerwca bieżącego roku. Wartość projektu to około półtora miliona złotych.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko