mobile

Trzech nastolatków zniszczyło plac zabaw

Do nietypowego zajścia została wezwana Straż Miejska. Na placu zabaw przy ul. Wysockiego na warszawskim Targówku trzech dwunastolatków niszczyło sprzęt. Dzięki mieszkańcom strażnicy złapali nieletnich wandali.

Marcin Kalicki
Trzech nastolatków zniszczyło plac zabaw

- 1 listopada przed szesnastą patrol został wezwany na jeden z placów zabaw przy Wysockiego, gdzie miało dochodzić do dewastacji urządzeń zabawkowych. Na miejscu strażnicy zastali trzech chłopców z rękami poplamionymi fioletową farbą. Jeden z nich palił papierosa, którego na widok zbliżających się funkcjonariuszy odrzucił. Świadek oznajmił, że to właśnie tych dwunastolatków widział z okna mieszkania, jak farbą w aerozolu malują ściankę wspinaczkową i zabawkową koparkę - informuje stołeczna Straż Miejska.

Dalsze czynności wobec ujętych chłopców prowadziła będzie policja wezwana na miejsce incydentu. - Chłopcy nie wypierali się, ale winą solidarnie podzielili się między siebie: jeden przyznał, że kupił papierosy i bazgrał po ściance, drugi – że zamalował koparkę, a trzeci do zakupu sprayu - zakomunikowali strażnicy.

Fot. Straż Miejska m. st. Warszawy

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda