Trzecie zwycięstwo koszykarzy Hutnika!

Pojechali, zagrali, zwyciężyli tak w skrócie można byłoby opisać pojedynek NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki – MUKS Hutnik Warszawa. „Duma Bielan” rozgromiła rywala 96:41.

Przed trzecią kolejką rozgrywek nic nie wskazywało na to by koszykarze Hutnika przerwali pomyślną serię zwycięstw. I tak też się stało! Od początku spotkania podopieczni Marka Olesiewicza narzucili swój styl gry. Już po pierwszej kwarcie prowadzili pewnie 21:8. W kolejnych tylko powiększali swoją przewagę. To był typowy mecz bez historii, do jednego kosza. Ostatecznie Hutnik po jednostronnym pojedynku zdeklasował rywala z Nowego Dworu Mazowieckiego różnicą 55 oczek (41:96).

Już za tydzień wielkie derby Warszawy, w których „Duma Bielan” zmierzy się z koszykarzami Legii Warszawa. Mecz zaplanowany na niedzielę, w hali przy ulicy Lindego 20 o godz 16:00.
NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI – MUKS HUTNIK WARSZAWA 41:96 (8:21, 21:56, 11:21, 7:28)
HUTNIK Jurkiewicz 18, Wiechacki 14, Skalski 13, Woźnicki 12, Belka 11, Gromadka 10, Andres 9, Hausner 3, Stachowicz 3, Bakuła 3.