mobile
REKLAMA

Twoja krew – ratuje życie!

Stowarzyszenie „Dać siebie innym” już po raz 19. zorganizuje akcję poboru krwi.

Informacja prasowa
TAGI
Twoja krew – ratuje życie!

21. kwietnia br. (piątek) odbędzie się kolejna już zbiórka krwi, tym razem na rzecz Dziecięcego Centrum Transplantacji - Centrum Zdrowia Dziecka. Wydarzenie odbywać się będzie w godzinach 9:00-14:00 na terenie siedziby spółki Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo Warszawa (PGNiG) przy ulicy Kasprzaka 25 przy Muzeum Gazownictwa.
Dla wszystkich, którzy postanowią tego dnia oddać krew przygotowano szereg atrakcji. W ramach akcji będzie można zwiedzić bezpłatnie Muzeum Gazownictwa. Zadbano także o catering, w ramach którego uczestnicy otrzymają: gorące napoje – kawę oraz herbatę, soki, niegazowaną lub gazowaną wodę, a także kanapki, owoce i słodycze, wśród których znajdą się wyśmienite pączki przekazane przez słynną Cukiernię „Zagoździński” z ul. Górczewskiej 15. – Krew to najcenniejszy lek, który możemy podarować drugiemu człowiekowi. Na razie krwi i jej składników nie można niczym zastąpić. Dlatego każda osoba chcąca podzielić się częścią siebie jest tak cenna – wyjaśnia powody akcji prezes zarządu Stowarzyszenia „Dać siebie innym” Janusz Bukowski.
W ramach akcji można też oddać krew na Klub Honorowego Dawcy Krwi – 77 Gazownik.  Chętnych zapraszamy w tym samym dniu (21 kwietnia br.) do Stacji Krwiodawstwa przy ul. Saskiej w godz. 7:00-17:00. Każdemu kto odda krew, przysługuje świadczenie za pełen przepracowany dzień oraz wolne w pracy. Dotychczas przeprowadzono 18 akcji, w trakcie których i pomiędzy  stowarzyszenie zebrało łącznie 1171,797 litrów krwi.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko