mobile

Uciekał, bo miał schowane narkotyki

Kilka dni temu, chwilę przed godz. 22.00, policyjny patrol z Targówka zatrzymał kierowcę audi. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ukrył w bieliźnie narkotyki. 31-latek usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

inf. prasowa
Uciekał, bo miał schowane narkotyki

Policjanci z wydziału wywiadowczo-patrolowego z Targówka, patrolując ul. Suwalską zauważyli kierującego pojazdem m-ki audi, który na widok radiowozu nagle przyspieszył. Mundurowi podjęli pościg za samochodem. Na parkingu przy ul. Łabiszyńskiej mężczyzna pozostawił auto i chciał kontynuować ucieczkę pieszo, lecz funkcjonariusze mu to uniemożliwili. Jeszcze przed ujęciem, stróże prawa zauważyli jak kierowca chowa coś w spodniach.

Patrolowcy przeszukali mężczyznę, w bieliźnie 31-latka ujawnili zawiniątko z folii aluminiowej z zawartością zbrylonej substancji. Mieszkaniec dzielnicy został zatrzymany i przewieziony do komisariatu przy ul. Chodeckiej.

Jak się później okazało, znaleziona substancja to amfetamina. Ponadto od mężczyzny zabezpieczono pieniądze w kwocie 450 zł na poczet przyszłej kary.

31-latek usłyszał zarzuty posiadania środków zabronionych, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

 

mł. asp. Irmina Sulich/rr

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

 

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda