mobile

Ukrywała się od dwóch lat, wpadła w ręce kryminalnych

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 31-letnią kobietę, która była poszukiwana dwoma listami gończymi wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Prokuraturę Rejonową w Goleniowie. Kobieta ukrywała się w wynajmowanym mieszkaniu poza Warszawą.

inf. prasowa
Ukrywała się od dwóch lat, wpadła w ręce kryminalnych

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć kobietę poszukiwaną dwoma listami gończym wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli i Prokuraturę Rejonową w Goleniowie. Poszukiwana 31-latka miała do odbycia karę pozbawienia wolności w wymiarze ponad dwóch miesięcy oraz tymczasowy areszt. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanej. Kobieta została zatrzymana poza granicami Warszawy, gdzie wynajmowała pokój.

Kobieta zaskoczona wizytą policjantów została doprowadzona do jednostki Policji na Woli. Po wykonaniu czynności trafiła do zakładu karnego.

 

 

kom. Marta Sulowska  /rr

Źródło: Komenda Stołeczna Policji

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda