mobile

Utrudnienia na Bródnie

Tramwaje wodne? Takie cuda tylko w Warszawie. Dzisiaj około południa doszło do awarii na skrzyżowaniu ulic Rembielińskiej z Bartniczą i krótkotrwałego paraliżu komunikacyjnego. W wyniku pękniętej rury zalany został fragment torowiska tramwajowego.

Informator Stolicy
Utrudnienia na Bródnie

W okolicach południa doszło do awarii rurociągu przy ulicy Rembielińskiej i Bartniczej na Bródnie. Woda wylewająca się z rury wprowadziła niemały zamęt. Jak ustalił reporter tvn.warszawa – doszło do pęknięcia instalacji pod trawnikiem. Woda zalała pobliski parking i fragment torowiska. W wyniku awarii, na kilkanaście minut wstrzymano ruch tramwajowy. Składy linii 1, 3, 4 i 25 prowadzone były na objazdy. O godzinie 13.00 tory były już częściowo przejezdne, poprowadzono więc tramwaje na starą trasę. W tym momencie oczom warszawiaków ukazało się ciekawe zjawisko - tramwaje wodne. Wagony wjeżdżały do wody i sunęły w niej przez około 20 metrów. Sytuacja została już opanowana, chociaż w okolicy cały czas można dostrzec jeszcze częściowe rozlewisko.

 

Na domiar złego kilkanaście metrów dalej, już po głównej fali kryzysu wodnego, przydarzyła się kolejna awaria. Jako, że wypadki lubią chodzić parami, tym razem zepsuł się skład tramwajowy linii 25. Zablokował w ten sposób skrzyżowanie z Bazyliańską. Służby poradziły sobie jednak i z tym problemem. W tym momencie Rembielińską możemy pokonać już bez utrudnień.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko