mobile
REKLAMA

[UWAGA, KONKURS] Lazy Dog – francuski buldożek, wykwintna kuchnia i obrazy mistrzów!

Restauracja Lazy Dog to wyrafinowane, autorskie połączenie kuchni europejskiej i polskiej, oparte na najlepszych rybach, mięsie i owocach morza oraz warzywach, urozmaiconych unikalnymi dressingami, musami i aromatycznymi przyprawami.

Redakcja
TAGI
[UWAGA, KONKURS] Lazy Dog – francuski buldożek, wykwintna kuchnia i obrazy mistrzów!

Lazy Dog Cocktail’s room, to odpowiedź na pytanie, jak smakuje Ogród Rozkoszy ziemskich Hieronima Boscha, czy Krzyk Edwarda Muncha zaklę- ty w koktajlu podawanym na suchym lodzie. Tymi – i nie tylko – kompozycjami delektować się można w klimatycznym barze, który łą- czy w sobie styl retro i urbanistyczny design, co idealnie oddaje klimat tętnią- cej życiem centralnej części Warszawy. Czym jeszcze może pochwalić się Lazy Dog? Między innymi największym ogródkiem w okolicy, muzyką na żywo graną na tarasie i organizacją rodzinnych, weekendowych brunchy!

UWAGA KONKURS!!! UWAGA KONKURS!!! UWAGA KONKURS!!!

Aby wziąć udział w losowaniu 3 kolacji o wartości 500 zł każda, wystarczy: 1. wejść na naszego facbooka www.fb.com/lazydogwarsaw i polubić stronę. 2. napisać wiadomość z treścią „Konkurs” Każda osoba, która weźmie udział, otrzyma nagrodę gwarantowaną kartę klubową Lazy dog friends, która upoważnia do takich zniżek, jak: – w poniedziałki rabat 50% na każdą pozycję z karty, – we wtorki panie piją cocktaile za darmo, – i wiele innych. Dodatkowo, Lazy Dog spośród uczestników konkursu rozlosuje trzy kolacje o wartości 500 zł.

LAZY DOG ul. Krucza 16/22

00-526 Warszawa

tel.: 22 434-20-55 kom.: 530-350-741

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko