mobile

Uwaga na remont al. Niepodległości

Dzisiaj ostatni dzień prac remontowych w al. Niepodległości. Zarząd Dróg Miejskich ostrzega przed utrudnieniami – potrwają do 4 nad ranem.

Informator Stolicy
Uwaga na remont al. Niepodległości

ZDM przeprowadza właśnie finalną część remontu ruchliwej al. Niepodległości. Z uwagi na chęć jak najmniejszego przeszkodzenia w płynnym ruchu ulicznym, prace prowadzone są weekendowo. Wymiana nawierzchni na tej ruchliwej arterii to element dużego planu renowacji al. Niepodległości, który ZDM rozpoczął już w zeszłym roku. Teraz nowy asfalt pojawi się po zachodniej stronie jezdni, na odcinku od al. Armii Ludowej do ul. Rakowieckiej. Po remoncie droga zostanie wzmocniona specjalną siatką. Z informacji Zarządu wynika, że na nową jezdnię wylane zostanie ok. 10 000 m kw. nowego asfaltu.

W związku z prowadzonymi pracami ruch w stronę południową jest utrudniony. Nieprzejezdny odcinek od ul. Wawelskiej do ul. Rakowieckiej trzeba objechać ulicami: Wawelska – Żwirki i Wigury – Racławicka – Odyńca; Wawelska – Waryńskiego – Puławska – Rakowiecka lub Madalińskiego. Trudności na kierowców czekają także na zachodniej części skrzyżowania przy ulicy Batorego. Tam przewidziane są objazdy dla jadących ciągiem ulicy Batorego.

Ruch w stronę północną odbywa się normalnie.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko