mobile

Uwaga, uwaga! Huragan na Woli.

W sobotę, 8 grudnia o godz. 18:00 w hali sportowej przy ul. Rogalińskiej 2 rozegrany zostanie mecz 11. kolejki II ligi mężczyzn. Siatkarze MOS Wola Warszawa zmierzą się w nim z MUKS Huraganem Wołomin.

Marcin Kalicki
Uwaga, uwaga! Huragan na Woli.

Obydwie drużyny nie mają dobrej passy i będą chciały ją przerwać. Goście z Wołomina przegrali ostatnie dwa spotkania z AZS UWM Olsztyn 2:3 oraz stołeczną Legią 0:3, zaś MOS Wola uległ ekipie KS Metro Warszawa 1:3 i drużynie z Olsztyna 0:3. Dziewiąte miejsce Huraganu w ligowej tabeli nie odzwierciedla umiejętności drużyny i na pewno nie będzie to łatwy rywal dla zespołu z Warszawy.

- W najbliższej kolejce spotkamy się z drużynę Huraganu Wołomin, która co prawda zamyka ligową tabelę, ale może być niewygodnym rywalem, jeśli samemu gra się słabszy mecz. W meczu w Wołominie byliśmy góra i teraz chcemy powtórzyć taki wynik - zapowiada Krzysztof Wójcik, trener MOS Wola Warszawa.

Jeszcze nie wiadomo czy w stołecznej ekipie zobaczymy jej kluczowego dotychczas gracza. - W ostatnich meczach graliśmy bez naszego najlepszego zawodnika, ale Paweł Pietkiewicz czuje się z każdym dniem lepiej i przed meczem podejmiemy decyzję czy wraca już na to spotkanie - mówi trener Wójcik.

Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki na niesamowity mecz. Na pewno nie zabraknie udanych bloków, walki o każdą piłkę i świetnych ataków. Emocje gwarantowane!

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda