mobile

W długi weekend… długi spacer po deptaku!

Dziś i jutro (16 i 17 sierpnia) ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamienią się deptak. Wyłączony będzie ruch od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Senatorskiej.

Informacja prasowa / fot.wikipedia.org
W długi weekend… długi spacer po deptaku!

Ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście zamieniają się w deptak w każdą sobotę, niedzielę i święta. Dodatkowo, mieszkańcy i turyści będą mogli pospacerować ulicami również w dni wypadające pomiędzy środowym świętem Wojska Polskiego a zbliżającym się weekendem - w czwartek i piątek, 16 i 17 sierpnia. W tym czasie jezdnia będzie dostępna tylko dla pieszych i rowerzystów. Dopuszczony będzie wyłącznie dojazd do posesji dla mieszkańców z identyfikatorami TK, Pałacu Prezydenckiego, służb ratunkowych i oczyszczania.

W tym czasie autobusy linii dziennych będą kierowane na trasy objazdowe. Zmiany obejmą linie: E-2, 102, 105, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503, 518 i N44.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem: www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie: www.ztm.waw.pl.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda