mobile
REKLAMA

Warsaw Tattoo Convention - przed nami już siódma edycja

W dniach 12 i 13 października Stadion Legii znów wypełni artystyczna atmosfera i barwne postacie. Wszystko to za sprawą siódmej już edycji międzynarodowego święta tatuażu - Warsaw Tattoo Convention. To wyjątkowe w polskiej skali wydarzenie przyciąga najwybitniejszych tatuażystów a odwiedzającym je osobom oferuje szeroki przegląd aktualnych trendów.

Informacja prasowa
TAGI
Warsaw Tattoo Convention - przed nami już siódma edycja

W ekskluzywnej, nowoczesnej przestrzeni Klubu Biznesowego Legii Warszawa miłośnicy tatuażu będą mieli okazję zobaczyć przy pracy 300 artystów przybyłych z różnych stron świata oraz oczywiście czołowych przedstawicieli rodzimej sceny. Organizatorzy zapowiadają liczne atrakcje - koncerty, pokazy czy warsztaty dla najmłodszych. W specjalnej strefie można będzie zapoznać się z tradycyjnymi formami zdobienia ciała a śledząc przebieg konkursów wyłaniających najlepsze, powstałe na skórze prace poznać style i możliwości współczesnego tatuażu. To fantastyczna okazja aby poszerzyć horyzonty, wytatuować się u profesjonalisty lub być może poznać swojego przyszłego tatuatora.

Organizatorami Warsaw Tattoo Convention są studia Azazel, Juniorink oraz Tattoo Gallery by Azazel.
Bilety na poszczególne dni zakupicie w przedsprzedaży w cenie 35 zł, koszt dwudniowego karnetu to z kolei 50 zł. Biletów szukajcie na stronie: http://warsawtattooconvention.com/pl/bilety.
W dniu imprezy cena jednodniowego biletu wynosić będzie 45 zł, a karnetu 65 zł.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda