mobile

Warszawska Akademia Piłki Nożnej druga w Kids Soccer League

Na sobotnie popołudnie w Soccer Arena przy ulicy Annopol 24b zaplanowane zostały decydujące mecze w ramach rozgrywek Kids Soccer League. Zajmująca drugie miejsce w grupie drugiej Warszawska Akademia Piłki Nożnej rozegrała dwa spotkania.

Marcin Kalicki
TAGI
Warszawska Akademia Piłki Nożnej druga w Kids Soccer League

Grupa z rocznika 2011 prowadzona przez trener Arlettę Klejnowską świetnie spisywała do tej pory w rozgrywkach. Z siedmiu spotkań przegrała tylko jedno. Z osiemnastoma punktami piłkarze WAPN zajmowali drugie miejsce, tracąc do liderującej Football Academy Piaseczno 2011 tylko jeden punkt.

W sobotę o godzinie 13:00 Warszawska Akademia Piłki Nożnej podejmowała GKP Targówek, a sześćdziesiąt minut później Akademię Piłkarską Huzar Białołęka. Obydwa spotkania wygrali piłkarze WAPN, pierwsze 6:0, a drugie 14:2.

Najlepszymi strzelcami dzisiejszego dnia i całych rozgrywek w barwach Warszawskiej Akademii Piłki Nożnej byli: Alan Kaliński, Leon Słupek, Bartek Wierzbicki i Wojtek Kamiński. Rywalom trudno było pokonać dobrze spisującego się w bramce Jakuba Kulę, a niczym Kamil Glik lub Michał Pazdan w obronie spisywał się Aron Rej. Młodzi piłkarze WAPN po zakończeniu rozgrywek odebrali pamiątkowe medale i puchar za zajęcie znakomitego drugiego miejsca.  

– Jest moc, jest siła. Jestem mega dumna ze swoich podopiecznych. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie, a rodzicom za poświęcony czas – powiedziała po zakończeniu zawodów Arletta Klejnowska, trener WAPN. Gratulujemy młodym piłkarzom i Pani Trener wielkiego sukcesu.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko