mobile

Warszawski Smak, czyli kolejna edycja targów kulinarnych w Domu Braci Jabłkowskich

Wystawcy kulinarnych stoisk zaserwowali gościom potrawy pachnące całym światem. 19 lutego w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich odbyła się prawdziwa orgia smaków, od wschodu, przez zachód, aż po sam San Escobar. 

Katarzyna Szatyłowicz
Warszawski Smak, czyli kolejna edycja targów kulinarnych w Domu Braci Jabłkowskich

Koło południa pyszna kawa ze słonecznych wybrzeży Escobaru, o czternastej indyjska baranina w sosie curry, na deser o piętnastej ukraińska chałwa orzechowa, na podwieczorek wspaniałe miodowe wyroby i na lekką kolację zioła, warzywa i owoce w naturalnej postaci, prosto od lokalnych dostawców. Tak można było spędzić cały dzień na ul. Brackiej. Warszawski Smak to doskonała propozycja na leniwą i głodną nowych smaków niedzielę. 

-Kawę z Escobaru dostarcza nam sam minister Waszczykowski. Ale mamy już swoich konkurentów w kwestii tego niezwykłego trunku - mówi Pani Maria z Manufaktury Kawy.

W niedzielnej edycji targów kulinarnych udział wzięli m.in.: Specjały Domowe, Miody Wileńskich, Simple Home Cooking, Folwark Anielin, Ganesh Ursynów, Boucherie de Varsovie, Dream Peas, Manufaktura Kawy, Think Love Juices, Dobro Dobro Espresso Bar, Yerba Mama i Miodowe Prezenty.

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń kulinarnych na naszym portalu oraz Dom Bracia Jabłkowscy.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko