mobile
REKLAMA

Warszawskie Dni Rodzinne już od dziś!

Od piątku do niedzieli, 6 - 8 października, zapraszamy mieszkańców do udziału w wydarzeniach zorganizowanych w ramach Warszawskich Dni Rodzinnych. Swoją ofertę zaprezentują także kluby dla rodzin współfinansowane przez stołeczny ratusz.

inf. pras.
TAGI
Warszawskie Dni Rodzinne już od dziś!

Warszawskie Dni Rodzinne to wyjątkowy weekend, podczas którego miejskie instytucje otwierają swoje drzwi. Będą to m.in. zajęcia z matematyką na wesoło, warsztaty z językiem angielskim, z robotyką, taneczne, bezpłatne wejścia do siłowni. Będzie można poćwiczyć zapasy i sumo, skorzystać z konsultacji psychologicznych i logopedycznych, odwiedzić Muzeum Warszawy, ośrodki i domy kultury.

W sobotę, 7 października w godz. 12.00-17.00 zapraszamy na błonia PGE Narodowego na Warszawski Piknik Rodzinny, podczas którego przewidziano wiele atrakcji – pokazy naukowe, spotkanie z rybką MiniMini, sztuczki magika oraz przedstawienie teatralne. Ratownicy z pogotowia i strażacy zaprezentują swoją pracę. Można będzie skorzystać także z bezpłatnego przeglądu stomatologicznego dla najmłodszych oraz badania wzroku.

Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny, przy czym obowiązują zapisy i rezerwacja miejsc. Szczegółowe informacje: www.warszawskiednirodzinne.pl

Miasto Stołeczne Warszawa jest partnerem Warszawskich Dni Rodzinnych.

 

Warszawskie kluby dla rodzin

Jak co roku, podczas Warszawskich Dni Rodzinnych, swoją ofertę zaprezentują kluby dla rodzin współfinansowane przez stołeczny ratusz. Kluby dają możliwość spotkania się z innymi rodzicami, dzielenia się problemami dotyczącymi rodzicielstwa i wychowywania dzieci. W ramach działań klubów jego uczestnicy - mamy, ojcowie, babcie, opiekunowie dzieci - mogą korzystać m.in. ze spotkań ze specjalistami, zajęć edukacyjnych i grup zabawowych dla dzieci, warsztatów psychoedukacyjnych i grup wsparcia dla dorosłych. W 2016 roku oferta została poszerzona o kluby, których działania skierowano do rodzin mieszkających na obszarach objętych Zintegrowanym Programem Rewitalizacji. W latach 2016 – 2018 ratusz na dofinansowanie 23 klubów dla rodzin przeznaczył 3,6 mln zł.

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko