mobile

Wieczór krótkich gier nad Wisłą

Zapraszamy na improwizację nad Wisłą! Wieczór gier nad Wisłą to wydarzenie, dla którego inspiracją są pomysły widzów. Każdy z nas może mieć wkład w sztukę oratorską tworzoną na żywo.

Informacja prasowa
Wieczór krótkich gier nad Wisłą

Podczas wieczoru krótkich gier improwizatorzy staną przed nie lada wyzwaniem. Będą musieli wykazać się ponadprzeciętną błyskotliwością, ważny będzie także refleks. Każda gra ma określone reguły, aktorzy będą musieli im sprostać. A czekają na Państwa takie gry jak:
,,Coś innego" – ,,koszmar improwizatorów". Dlaczego koszmar? Otórz każdy z odgrywających scene zmuszeni są do zmieniania kwestii do momentu zadowolenia prowadzącego, a to może potrwać naprawdę długo. 
,,Freezy"  – tutaj aktorzy muszą naśladować pozycje fizyczne innych współgraczy. 
,,Tylko pytania"  – improwizatorzy zobowiazani są do prowadzenia spójnej konwersacji, w której zabronione jest używanie zdań oznajmujących. 
,,Kwestie z kieszeni"  – gratka dla publiczności. Gra wymaga płynnego wplatania w swoje wypowiedzi kwestii napisanych przez widzów. 
,,Randka w ciemno"  – improwizowany występ postaci ze świata nauki, sztuki, mediów. Osoby te będą się wyróżniać cechami, które zaproponuje widownia. 

„Spieszcie się oglądać Klub Komediowy. Kiedyś przejmą polską komedię i już nie będą mieli czasu na kameralne występy”. – Rafał Madajczak, Asz:Dziennik

To nie wszystkie atrakcje. Każdy z obserwatorów będzie mógł zaproponować określony temat piosenki, którą aktorzy stworzą ,,na zawołanie". Ponadto zaimprowizują kilka hitów o grupie społecznej zasugerowanej przez publiczność. To utrudnione zadanie, ponieważ każda kwestia śpiewana musi  reprezentowac inny styl muzyczny. Bądź co bądź, nuda nie grozi nikomu!

Data: 15 sierpnia 2018, środa
Godzina rozpoczęcia: 19:00

Miejsce: Warszawa - Śródmieście, nad Wisłą, Plac Zabaw, skwer im. Tadeusza Kahla.

Wstęp wolny.
Scena na Placu Zabaw nad Wisłą. 


Fot.: komediowy.pl
Źródła: 
- 4free.waw.pl;
- komediowy.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda