mobile

Wielka Gonitwa Wielkanocna

W sobotę, 12 marca, w godz. 13:00-16:00 zapraszamy serdecznie na WIELKĄ GONITWĘ WIELKANOCNĄ – rodzinną grę miejską oraz zabawę interaktywną „Wielkanoc Jasia i Małgosi”. Spotkajmy się o godzinie 13:00 przy Urzędzie Dzielnicy Bielany - stąd ruszymy w poszukiwaniu skarbu.

TAGI
Wielka Gonitwa Wielkanocna

Wiele lat temu podczas zwiedzania wyspy Wielkanocnej, jej odkrywca Jacob Roggeveen odkrył prawdziwy skarb… opisał go i ukrył. Do tej pory nikt nie znalazł miejsca jego ukrycia, jednak udało nam się odnaleźć starą mapę, która może nas doprowadzić do SKARBU ŻYCIA.

Wszyscy uczestnicy na starcie dostaną mapę z zaznaczonymi na niej punktami, krótki zarys fabuły oraz regulamin gry. Łącznie uczestnicy muszą odwiedzić 8 punktów. Będą mieli za zadanie odnaleźć wszystkie pisanki tzn. wskazówki, które będą ukryte w różnych miejscach na terenie Dzielnicy Bielany między innymi w kawiarniach, bibliotekach, czy punktach lokalnych w okolicach Urzędu Dzielnicy Bielany. Wejdź do gry i odnajdź skarb ukryty przez holenderskiego podróżnika!

W godzinach 13.00-16.00 zapraszamy na  moc rodzinnych atrakcji świątecznych – nie tylko dla uczestników gry - w tym  konkursy, warsztaty ozdób świątecznych przygotowane przez animatorów z Biblioteki Publicznej i z Bielańskiego Ośrodka Kultury oraz na zabawę interaktywną dla dzieci „Wielkanoc Jasia i Małgosi” w wykonaniu Duetu JaHa.

Na najlepsze drużyny będą czekały ciekawe rodzinne nagrody ufundowane między innymi przez: Urząd Dzielnicy Bielany, Dziką Historię, Trzecią Strefę, WakeCup Cafe oraz Bielańską Scenę Kameralną.

Na grę obowiązują zapisy: www.zapisynagre.pl

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda