mobile

Wielkie otwarcie nowego salonu VR w Warszawie. VR Room 360 zachęca atrakcyjnymi cenami!

Od środy 8 sierpnia w Warszawie działa nowy salon wirtualnej rzeczywistości - VR Room 360. W klimatycznych podziemiach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego mieszczą się 4 pomieszczenia z hełmami VR, w których można sprawdzić jedną z 20 hitowych gier. Wszystko w atrakcyjnych promocyjnych cenach.

Informacja prasowa
Wielkie otwarcie nowego salonu VR w Warszawie. VR Room 360 zachęca atrakcyjnymi cenami!

VR Room 360 oferuje podróż w wirtualny świat - po założeniu specjalnych gogli gracz przenosi się do niezwykłych cyfrowych krain. Wirtualna rzeczywistość jest jedną z najbardziej niezwykłych technologii zdobywających popularność w ostatnich latach, o czym można się przekonać na własne… oczy.

Wśród gier, które można sprawdzić, znajdują się m.in. Fruit Ninja VR (znana z telefonów mobilnych zabawa w krojenie owoców samurajskim mieczem), Audioshield (gra rytmiczno-muzyczna) czy Turbo Soccer VR, w którym gracz wciela się w rolę reprezentanta Polski w piłce nożnej Kamila Grosickiego i pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. Dość powiedzieć, że tę ostatnią produkcję stworzyli… twórcy samego salonu VR Room 360. To najlepiej pokazuje, że znają się na VR jak mało kto.

Uprzejmy personel chętnie wyjaśni wszystkie tajniki obsługi gogli, pomoże je założyć, doradzi, w jaką grę warto zagrać i będzie do dyspozycji w razie potrzeby.

Tylko na tę okazję oferta podróżeydo wirtualnej rzeczywistości w promocyjnych cenach!

Cennik promocyjny:

  • 20 min – 15 zł

  • 55 min – 40 zł

  • 100 min – 60 zł

Obowiązują również specjalne zniżki:

  • Z wizytówką: -5 %

  • Dla pary: -10 %

  • Dla grup 3-osobowych (lub większych): -15%

  • Student /uczeń -15 %

  • Student UW - 20%

VR Room 360 znajduje się w nowoczesnym budynku Biblioteki Uniwersyteckiej na ulicy Dobrej 56/66 w sąsiedztwie Centrum Nauki Kopernik. W ofercie salonu znajdują się 4 duże i bezpieczne stanowiska z HTC Vive, które umożliwią wejście do innego świata. Salon jest otwarty codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godzinach od 13.00 do 21.00.

VR Room 360 na Facebooku: https://www.facebook.com/vrroom360/
Telefon: 697 073 310

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda