mobile

Wielkie święto młodzieżowego futbolu

Historia i sport to znakomite połączenie. Pokazała to Warszawska Akademia Piłki Nożnej, która we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej i Soccer Areną zorganizowała I Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej "Niepodlegli, solidarni, aktywni".

Marcin Kalicki
Wielkie święto młodzieżowego futbolu

Zawody na Białołęce poprzedził uroczysty apel oraz odegranie hymnu państwowego przez Zespół Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i II stopnia nr 3 im. Grażyny Bacewicz. Nie obyło się bez wspomnień o bohaterach, którzy przelali krew za ojczyznę, a także tym najbardziej zaangażowanym w odbudowę państwowości. Gościem honorowym turnieju był Kazimierz Kowalczyk, wiceprezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Warszawa.

Dwadzieścia cztery drużyny złożone z zawodników z rocznika 2008 i 2009 rywalizowało ze sobą o pamiątkowe puchary i medale. Prestiżowy turniej, który mamy nadzieję wpisze się w coroczny kalendarz młodzieżowego futbolu, zakończył się wygraną Górnika Łęczna (rocznik 2008) i Be A Star Football Academy Warszawa (rocznik 2009).

Zapraszamy na fotorelację z zawodów.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda