mobile

Wolski Dzień Kota

Już w najbliższą sobotę odbędą się wybory najbardziej wolskiego kota, a także prowadzone przez Agnieszkę Marks warsztaty z kociej behawiorystyki. W weekend obchodzony jest Światowy Dzień Kota, a w Warszawie jego wolski odpowiednik.

Marcin Kalicki
TAGI
Wolski Dzień Kota

- Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać zdjęcie kota poprzez umieszczenie go w komentarzu pod przypiętym postem dot. wolskiego dnia kota na fanpage’u Stowarzyszenia Wola Mieszkańców na Facebooku lub przesłać zdjęcie na adres e-mailowy: kontakt@wolamieszkancow.org do 16 lutego. Można również przyjść ze zdjęciem pupila na nasze wydarzenie - wyjaśnia Aneta Skubida, prezes Woli Mieszkańców. - Premiowane będą zdjęcia kotów zarówno domowych, jak i wolnożyjących w miejscach, pozach i kontekstach i wyrazem mordki kojarzonych z Wolą. Na zwycięzców, których ogłosimy podczas wydarzenia, czekają atrakcyjne nagrody - dodaje Marek Ślusarz z Fundacji Jeden Muranów.

Podczas niespełna dwugodzinnych warsztatów będzie można uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących miłośników kotów pytań, takich jak: jak się bawić i zaprzyjaźnić z kotem, jak go zrozumieć, jak przygotować dla niego właściwe miejsce. Zajęcia poprowadzi psycholog i od ponad dziesięciu lat szefowa Pruszkowskiego Domu Tymczasowego – Agnieszka Marks.

Na Wolski Dzień Kota zapraszamy do Klubokawiarni Jaś & Małgosia w sobotę, 17 lutego o godzinie 16:00.

Fot. Aneta Skubida

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda