mobile
REKLAMA

„Wychodzę na trening i walczę o swoje marzenia” - o przygotowaniach do FEN 20, mówi Paweł Trybała.

Znamy nazwisko rywala, z którym 10 marca podczas gali Fight Exclusive Night 20 „Next Level” zmierzy się Paweł „Trybson” Trybała (3-3, 3KO). Naprzeciwko niego w warszawskiej hali Towar zobaczymy Tymoteusza Świątka (15-4, 7 KO, 6 SUB).

inf. pras.
TAGI
„Wychodzę na trening i walczę o swoje marzenia” - o przygotowaniach do FEN 20, mówi Paweł Trybała.

„Trybson” kontrakt z FEN podpisał we wrześniu, ale nie udało mu się zadebiutować podczas 19. edycji, która odbyła się we Wrocławiu. Wtedy zawodnik miał problemy zdrowotne, które uniemożliwiły mu wyjście do klatki.

– Nie mogę już się doczekać 10 marca. Aż chce się trenować z myślą, że przyjdzie mi pokazać się przed tak liczną publicznością podczas tak znakomitej gali – powiedział „Trybson”.

Świątek już czterokrotnie walczył pod szyldem FEN i był ważnym ogniwem federacji, gdy ta dopiero wchodziła na salony w polskim MMA. Popularny „Omen” wygrywał z takimi zawodnikami, jak Pavel Svoboda, Gerard Linder czy Martin Fouda. Kibice mieszanych sztuk walki mogą pamiętać go ze słynnej walki z Voctorem Marinho na FEN 6. Świątek z 15 wygranych pojedynków aż 13 zakończył przed czasem. To właśnie je widowiskowy styl ma pomóc w pokonaniu „Trybsona” przed warszawską publicznością.

– Energetyka w tym starciu będzie ogromna, ale ja się cieszę – kibice tłumnie stawią się w Torwarze, by zobaczyć między innymi ten pojedynek. To nie potrwa pełnego dystansu trzech rund – jestem o tym przekonany – powiedział Paweł Jóźwiak, prezes FEN. Pojedynek Pawła Trybały z Tymoteuszem Świątkiem odbędzie się w limicie umownym 80 kg. Karta walk FEN 20: Stanisław Zaniewski VS Radosław Paczuski -85 kg formuła K-1* Mateusz Rębecki VS Marian Ziółkowski -70 kg* Artur Bizewski VS Arkadiusz Wrzosek +95 kg formuła K-1* TBA VS Andrzej Grzebyk – 84 kg Tymoteusz Świątek VS Paweł Trybała -80 kg Bartosz Leśko VS Marcin Naruszczka -84 kg Daniel Torres VS Kamil Łebkowski -66 kg Michał Tarabańka VS Krzysztof Kułak -84 kg TBA VS Marcin Szreder +95 formuła K-1 TBA VS TBA

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda