mobile
REKLAMA

Wystartował program Aktywny Mokotów

Urząd Dzielnicy Mokotów zachęca wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas, do skorzystania z oferty zajęć sportowych na obiektach mokotowskich szkół. Zajęcia są bezpłatne i prowadzone pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

inf. pras.
TAGI
Wystartował program Aktywny Mokotów

Zajęcia odbywają się w wybranych placówkach oświatowych, głównie w szkołach podstawowych i liceach. Do wyboru są nie tylko gry zespołowe, takie jak piłka nożna, siatkówka czy koszykówka, ale również fitness, tenis stołowy i badminton. Dodatkowo, dla osób, które pragną zwiększyć objętość swoich mięśni proponujemy zajęcia na siłowni (poniedziałek, ZSLiT nr 1, Wiśniowa 56, od 15.00 do 17.00). Warto zauważyć, że zajęcia prowadzone są przez trenerów i trenerki, którzy wyjaśnią zasady gier zespołowych oraz doradzają, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia.

 

Zajęcia będą odbywały się do 27 maja 2018 r, a następnie będą kontynuowane po wakacjach. Zapisy są prowadzone u instruktorów. Pełną listę zajęć wraz z godzinami można zobaczyć na stronie www.mokotow.waw.pl w zakładce „sport”. Zajęcia są bezpłatne, gdyż są one finansowane ze środków urzędu.

źródło zdjęcia: https://pixabay.com/pl/dzieci-ch%C5%82opcy-niespodzianka-2741843/

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda