mobile

XIV Spotkania Wigilijne na ul. Ząbkowskiej - utrudnienia w ruchu

W weekend 16 – 17 grudnia ul. Ząbkowska pomiędzy ul. Targową a Brzeską będzie wyłączona z ruchu kołowego. Na ulicy zagoszczą „XIV Spotkania Wigilijne”.

Informacja prasowa/ fot. pixabay.com
XIV Spotkania Wigilijne na ul. Ząbkowskiej - utrudnienia w ruchu

Fragment ul. Ząbkowskiej z charakterystyczną kamienną nawierzchnią i pozostałościami po torach tramwajowych stanie się deptakiem w nocy z piątku na sobotę (15/16 grudnia). Ponownie samochody wrócą tu w nocy z niedzieli na poniedziałek (17/18 grudnia). Wyłączony z ruchu odcinek ul. Ząbkowskiej będzie można ominąć jadąc ul. Brzeską i Białostocką do Targowej, a także Brzeską lub Markowską do Kijowskiej i Targowej. 

Ponadto, w dniach 16 – 17 grudnia na ul. Ząbkowskiej pomiędzy ul. Targową a ul. Brzeską będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się (znak B-36) wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela (tablica T-24).

Komunikacja: 

W weekendy swoje trasy zmienią autobusy komunikacji miejskiej. Autobusy linii 138 do ul. Targowej pojadą ulicami Markowską i Kijowską. Natomiast autobusy linii 170 oraz nocnych N16 i N66 - w kierunku Ronda S. Starzyńskiego i Dworca Centralnego - pojadą ulicą Markowską i Białostocką do Targowej, zaś w drugą stronę - będą kursowały Targową do Kijowskiej i skręcą w Markowską. 

Źróło:infoulice.um.warszawa.pl

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko