mobile

Z opaską na spacer po ZOO

Warszawskie ZOO przygotowało wygodne opaski, które każdy rodzic lub opiekun będzie mógł założyć na rękę dziecka i wpisać na niej numer swojego telefonu.

TAGI
Z opaską na spacer po ZOO

Nawet najlepszemu rodzicowi może się zdarzyć się zgubienie własnego dziecka. Nie jest to szczególnie trudne w miejscach ciekawych, atrakcyjnych i tłumnie odwiedzanych przez tysiące rodzin, jakim bez wątpienia jest Warszawski Ogród Zoologiczny. Mnóstwo atrakcji, jakie oferuje ZOO odwraca naszą uwagę, a zafascynowany czymś maluch w mgnieniu oka może zniknąć z pola widzenia opiekuna. Już nie raz zdarzyło się, że zapłakane, zgubione dziecko szukało pomocy u naszych pracowników, ale nie potrafiło przypomnieć sobie numeru do rodziców czy nawet własnego adresu.

Dlatego też pracownicy ZOO postanowili wyjść naprzeciw tego typu sytuacjom i zminimalizować ich przykre konsekwencje. Przygotowali wygodne opaski, które każdy rodzic lub opiekun będzie mógł założyć na rękę dziecka i wpisać na niej numer swojego telefonu. Jeśli maluch oddali się niespodziewanie i będzie szukał pomocy, każda dorosła osoba bez problemu będzie mogła skontaktować się z jego opiekunem i błyskawicznie pomóc w odzyskaniu „zguby”.

Opaski z krótkim komunikatem, zarówno w języku polskim jak i angielskim, oraz miejscem na wpisanie swego numeru telefonu znajdują się u bileterów i panów z ochrony przy obu wejściach do Ogrodu. Każdy z chętnych może otrzymać taką „bransoletkę” za darmo, umieścić ją na rączce dziecka i bezstresowo zająć się podziwianiem mieszkańców naszego ZOO.


 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda