mobile
REKLAMA

Zabawa w rysowanie

Agata Królak i Henryk Glaza zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy w rysowanie. 18 lutego o godz. 12.00 usiądziemy przy wspólnym stole w Instytucie Kultury Miejskiej „żeby odpocząć, żeby się nie nudzić, żeby poćwiczyć rękę i głowę, żeby wyjść z domu” - jak mówią prowadzący. Wstęp wolny, zapewniamy materiały, należy przynieść ze sobą lusterka.

TAGI Sztuka dzieci
Zabawa w rysowanie

- Dziewczyny i chłopaki, dorośli i dzieci. Ci, którzy bez rysowania żyć nie mogą i Ci, którzy rysują od święta. Będzie wspólny stół, wspólna rola papieru, kredki, mazaki, ołówki i długopisy, jedzenie, muzyka i rozmowy. Będzie fajnie, bo nie ma nic lepszego od wspólnego mazania kredką po papierze! Temat pierwszego spotkania: „Ja”. Prosimy o przyniesienie ze sobą lusterka – mówią Królak i Glaza. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich.

Osoby prowadzące:

Agata Królak, graficzka, z pochodzenia gdańszczanka, w tym też mieście studiowała na Akademii Sztuk Pięknych. Pod kierunkiem doktora Adama Kamińskiego Królak odbywa obecnie studia doktoranckie na tej samej uczelni w Pracowni Podstaw Komunikacji Wizualnej. Swoją pracę dyplomową, książkę „Ciasta, ciastka i takie tam” opublikowała wraz z wydawnictwem Dwie Siostry, z którym nawiązała dalszą współpracę, wydając dwie kolejne książki swojego autorstwa.

Henryk Glaza (właściwie Bartek Glaza), ilustrator, twórca ilustracji do książek dla dzieci.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko