mobile

Zaginęła 77-letnia kobieta. Policja i wnuczek proszą o pomoc!

Policjanci z Bemowa proszą o pomoc w sprawie zaginionej Heleny Sobeckiej. Siedemdziesięciosiedmioletnia kobieta wyszła z domu w poniedziałek, 20 listopada i do tej pory nie ma z nią żadnego kontaktu.

Marcin Kalicki
TAGI Policja
Zaginęła 77-letnia kobieta. Policja i wnuczek proszą o pomoc!

„20 listopada (poniedziałek) br. Helena Sobecka wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do domu. Nie nawiązała też żadnego kontaktu. Rysopis zaginionej: wzrost 163 cm, ok. 80-90 kg wagi, włosy siwe do ramion. W dniu zaginięcia ubrana była w zimowa kurtkę ortalionową, buty czarne, spodnie czarne dresowe. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu 77-latki proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Warszawa Bemowo, telefon 22 60 325-80, 22 60 325-90 lub z najbliższą jednostką Policji. Informacje mogą Państwo przekazać także drogą elektroniczną na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl” – informuje Komenda Rejonowa Policji IV dla Bemowa i Woli.

Z prośbą o pomoc w odszukaniu babci za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych zwraca się także wnuczek zaginionej: „Kochani, potrzebna wasza pomoc! Zaginęła moja babcia, Helena Sobecka. Wyszła z domu przy ul. Kunickiego na Boernerowie, ok. godz. 11, w poniedziałek 20.11. Wiemy już, że wsiadła do autobusu linii 523 i po raz ostatni była w nim widziana przy Ratuszu Bemowo. Nie zabrała ze sobą telefonu ani dokumentów. Była ubrana w brązową zimową kurtkę z kapturem, czarne bawełniane spodnie dresowe oraz czarne buty”.

Dołączamy się do apelu. Jeśli ktokolwiek z Państwa widział Helenę Sobecką bardzo prosimy o kontakt z policją.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko