mobile

Zainwestuj w siebie z siłownią WBA i Wodą Redox! - Cz. V

W ubiegłym miesiącu pan Wojciech Mizielski mówił o tym jaka jest historia alkalicznej wody jonizowanej i w jakich krajach jest popularna. Dziś skupi się na najważniejszych efektach picia Wody Redox.

 

Redakcja
Zainwestuj w siebie z siłownią WBA i Wodą Redox! - Cz. V

Informator Stolicy: Wcześniej mówiliśmy o tym dlaczego warto pić wodę alkaliczną, ale nie powiedzieliśmy najważniejszego – jaki jest najważniejszy, oczyszczający efekt jej picia?

Wojciech Mizielski: Jonizowana Żywa Woda Alkaliczna może odwrócić efekt wysoko kwasowej diety neutralizując zakwaszenie, co bezpośrednio wiąże się z usuwaniem złogów. Ponadto poprawia się nasze krążenie, regulujemy ciśnienie tętnicze.

IS: Jakie są skutki zakwaszenia organizmu?

WM: Kiedy poziom zakwaszenia jest zbyt wysoki, komórka, chroniąc się przednim, ogranicza przepływ płynów zewnątrz i wewnątrz komórkowych blokując tym samym układ krążenia, który zwiększa ciśnienie, próbując wymusić wymianę płynów i dlatego powstaje nadciśnienie. Tworzą się opuchlizny z powodu nagromadzenia się płynów międzykomórkowych. Gromadzi się cholesterol aby chronić naczynia krwionośne.

IS: Co się dzieje z organizmem w procesie odkwaszania?

WM: Jeśli organizm zostaje odkwaszony to ciśnienie się normuje, opuchlizny ustępują i obniża się poziom cholesterolu. Można powiedzieć, że dopiero gdy transport działa, czyli do wewnątrz komórki przedostaje się odpowiednia ilość substancji odżywczych to funkcjonuje zaopatrzenie oraz wydalanie toksyn, czyli "utylizacja odpadów" na poziomie komórkowym. I wtedy komórka jest czysta i zdrowa, a DNA jest chronione. Poprawia się samopoczucie i dotlenienie organizmu, ponieważ jonizowana woda o niskim potencjale Redox oddziałuje na poziomie komórkowym. Dodatkowe dotlenienie zapewnia działanie przeciwutleniające, gdyż wolne rodniki uzupełnione w elektrony stają się pełnowartościowymi cząsteczkami tlenu, które bezpośrednio wykorzystane są przez nasze komórki. Tak właśnie funkcjonuje młody i nie "zapchany "organizm.

IS: Jak często należy pić taką wodę, aby odkwasić nasz organizm?

WM: Aby skutecznie skorzystać z dobrodziejstw jonizowanej wody alkalicznej potrzebna jest jedynie konsekwencja w działaniu -  pijąc ją na co dzień.

WBA Fitness Club Siłownia

Powstańców Śląskich 9

506 041 150

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko