mobile

Zainwestuj w siebie z siłownią WBA i Wodą Redox – cz. VI

W ostatnim artykule Pan Wojciech Mizielski opowiadał o tym czym jest zakwaszenie organizmu. Dziś opowie, w jaki sposób jonizowana Woda Redox pomaga w odwróceniu tego efektu.

redakcja
TAGI
Zainwestuj w siebie z siłownią WBA i Wodą Redox – cz. VI

Informator Stolicy: Panie Wojciechu, jak dokładnie wygląda odkwaszanie organizmu za pomocą Wody Redox?

Wojciech Mizielski: Jonizowana żywa woda alkaliczna może odwrócić efekt wysoko kwasowej diety neutralizując zakwaszenie, co bezpośrednio wiąże się z usuwaniem złogów. Ponadto poprawia się nasze krążenie, regulujemy ciśnienie tętnicze.

IS: W jaki sposób do tego dochodzi?

WM: Kiedy poziom zakwaszenia jest zbyt wysoki, komórka, chroniąc się przednim, ogranicza przepływ płynów zewnątrz i wewnątrz komórkowych blokując tym samym układ krążenia, który zwiększa ciśnienie, próbując wymusić wymianę płynów i dlatego powstaje nadciśnienie. Tworzą się opuchlizny z powodu nagromadzenia się płynów międzykomórkowych. Gromadzi się cholesterol aby chronić naczynia krwionośne.

IS: Co się dzieje, gdy organizm zostaje odkwaszony?

WM: Jeśli organizm zostaje odkwaszony to ciśnienie się normuje, opuchlizny ustępują i obniża się poziom cholesterolu. Można powiedzieć, że dopiero gdy „transport” działa, czyli do wewnątrz komórki przedostaje się odpowiednia ilość substancji odżywczych, to funkcjonuje zaopatrzenie oraz wydalanie toksyn, czyli "utylizacja odpadów" na poziomie komórkowym. I wtedy komórka jest czysta i zdrowa, a DNA jest chronione.

IS: Czy sami jesteśmy wstanie poczuć różnicę, kiedy nasz organizm jest odkwaszony?

WM: Oczywiście, poprawia się samopoczucie i dotlenienie organizmu, ponieważ jonizowana woda o niskim potencjale Redox oddziałuje na poziomie komórkowym. Dodatkowe dotlenienie zapewnia działanie przeciwutleniające, gdyż wolne rodniki uzupełnione w elektrony stają się pełnowartościowymi cząsteczkami tlenu, które bezpośrednio wykorzystane są przez nasze komórki. Tak właśnie funkcjonuje młody i nie "zapchany" organizm. Aby skutecznie skorzystać z dobrodziejstw jonizowanej wody alkalicznej potrzebna jest jedynie konsekwencja w działaniu -pijąc ją na co dzień.

IS: Dziękuję za rozmowę.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda