mobile

Zalewski w utworach Czesława Niemena w Teatrze Roma

Wczorajszy wieczór w Teatrze Roma na długo zapadnie w pamięci wszystkich zgromadzonym. Krzysztof Zalewski wcielił się w postać Czesława Niemena, robiąc swoim głosem niesamowite wrażenie. 

 

Katarzyna Bastrzyk
Zalewski w utworach Czesława Niemena w  Teatrze Roma

Projekt Zalewski śpiewa Niemena powstał w ubiegłym roku podczas festiwalu w Jarocinie, do tego stopnia, ze została wydana płyta, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem i zyskała wielu fanatyków.

Chociaż ciężko jest podrobić głos Czesława Niemena, legendy polskiej muzyki, to Zalewski zrobił to fenomenalnie. Na swoj sposób, ale jednoczesnie doskonale przypominając Niemena.

Teatr sprzyjał atmosferze i dodawał klimatu tej przeszywającej dusze i poruszającej  muzyce.

Podczas koncertu można było usłyszeć  takie przeboje jak „Jednego serca”, „Sen o Warszawie” czy „Pielgrzym”. Piosenka „Przyjdź w taką noc” , do której niedawno powstał teledysk również zyskała sympatie widzów. 

Największe emocje oczywiście towarzyszyły przy najwiekszym hicie wszechczasow - utworze „Dziwny jest ten Świat”. Chyba nie było osoby, której nie towarzyszyły ciarki. Bardzo ciekawe doświadczenie posłuchać utworów Artysty, którego już nie ma z nami, a są wciąż kultowe. 

Gościnnie wystąpiły współpracujące z Zalewskim siostry Przybysz- Natalia i Paulina. One tez dodały do całego koncertu odrobine magii swoich głosów. 

Bilety długo przed koncertem zostały w pełno wyprzedane, pełna sala, świetni muzycy i piątkowy wieczór staje się niezapomniany.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda