mobile

Zapisy do 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego

W sobotę, 1 lutego, odbędzie się kolejna edycja Warszawskiego Triathlonu Zimowego. Zawody będą prowadzone na terenie toru łyżwiarskiego „Stegny” (ul. Inspektowa 1) w kategorii indywidualnej i drużynowej. Łączny dystans do pokonania wynosi 16 km. Trwają zapisy!

Redakcja
Zapisy do 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego

Zawody składają się z trzech konkurencji - biegu terenowego, jazdy na łyżwach i wyścigu kolarskiego. W ubiegłym roku na starcie stanęła rekordowa liczba uczestników - 53 drużyny i 226 zawodników. Zwycięzcą 30. Warszawskiego Triathlonu Zimowego w kategorii drużynowej był MKK Team Płońsk, indywidualnie triumfował Piotr Małek.

Rywalizacja rozpocznie się od biegu terenowego (2 okrążenia, 4 km), potem wyścig łyżwiarski (5 okrążeń toru, 2 km) i jazda na rowerze (5 okrążeń, 10 km). Zawodnicy będą mieli do pokonania łącznie 16 km. Rywalizację indywidualną (start o godz. 12.30) poprzedzą o godz. 10.30 zawody drużynowe. Zespoły mogą być złożone z dwóch lub trzech osób.

Dla każdego z uczestników przewidziane są ciepłe napoje, gorący posiłek i pamiątkowy medal.

Zapisy
Zgłoszenia do 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego przyjmowane są drogą elektroniczną do 31 stycznia. Osobiste zapisy będą prowadzone w dniu zawodów (sobota, 1 lutego) - w godz. 8.00-10.00 w przypadku zgłoszeń do konkurencji drużynowej; w godz. 9.00-12.00 w przypadku zapisów indywidualnych.

Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia listy startowej w momencie wyczerpania limitu miejsc - 90 drużyn oraz 400 zawodników przy starcie indywidualnym.

Program 31. Warszawskiego Triathlonu Zimowego:
- w godz. 8.00-10.00 – zgłoszenia do wyścigu drużynowego
- w godz. 9.00-12.00 – zgłoszenia do wyścigu indywidualnego
- o godz. 10.30 – start wyścigu drużynowego
- o godz. 12.30 – start wyścigu indywidualnego
- o godz. 14.30 – dekoracja zawodników

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda