mobile

Zapomnieć o przykrej porażce

Już w najbliższą sobotę piłkarze Hutnika Warszawa na stadionie przy ulicy Marymonckiej podejmą Żyrardowiankę Żyrardów.

TAGI
Zapomnieć o przykrej porażce

 Sobotnie spotkanie będzie szesnastym w historii pojedynków obu drużyn. Nieco lepiej w tej statystyce wypadają goście, którzy wygrywali ośmiokrotnie. Sześć razy zwycięsko z pojedynków wychodzili futboliści „Dumy Bielan”, a raz padł remis. Niejednokrotnie mieliśmy jednak okazję przekonać się, że statystyka w takich spotkaniach nie ma większego znaczenia, a wynik pozostaje sprawą otwartą.

Obecnie Żyrardowianka plasuje się na trzynastej pozycji z takim też dorobkiem punktowym. Smaku ligowego zwycięstwa podopieczni Daniela Jędrzejewskiego po raz ostatni zaznali 23 września w wygranym meczu 1:0 z Błonianką Błonie.

Piłkarze „Dumy Bielan” przystąpią do spotkania bardzo zdeterminowani, będą chcieli zatrzeć złe wrażenie po ostatniej ligowej potyczce. Przypomnijmy, że w zeszły weekend ponieśli druzgoczącą porażkę z Szydłowianką Szydłowiec (zaległe spotkanie z 10. kolejki) aż 0:6. – Na pewno w ostatnim meczu nie wyglądaliśmy dobrze. Popełniliśmy zbyt wiele błędów, co spowodowało tak wysoką przegraną. Nie mam jednak zastrzeżeń do zaangażowania zawodników. Do meczu z Żyrardowianką chcemy podejść jak do normalnego meczu w lidze, czyli będziemy grać o zwycięstwo. Chcemy udowodnić przede wszystkim sobie, że jesteśmy drużyną która potrafi grać w piłkę i umie podnieść się w trudnej dla nas chwili – przyznaje trener czwartoligowca Łukasz Choderski.

Spotkanie Hutnik Warszawa – Żyrardowianka Żyrardów odbędzie się 7 listopada o godzinie 11:00 na stadionie przy ulicy Marymonckiej 42.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda