mobile

Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu bezpłatnych warsztatów "Przygoda z macierzyństwem"

Zapraszamy 24 października (środa) w Warszawie do Centrum Prasowego Foksal - Dom Dziennikarza, ul. Foksal 3/5, w godz. 16.00-20.00.

Informacja prasowa/ fot. pixabay.com
Zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu bezpłatnych warsztatów "Przygoda z macierzyństwem"

Podczas wydarzenia na przyszłych rodziców czekają spotkania z:

  • Lekarzem medycyny rodzinnej dr Seleną Kobierzycką, która powie, jak stosować właściwą profilaktykę oraz co robić podczas przeziębienia, biorąc pod uwagę czas ciąży i karmienia piersią

  • Panią Agnieszką Różycką-Świątek - jako fotograf specjalizujący się w fotografii przyszłych mam i dzieci opowie jak zatrzymać szybko mijające chwile i jak robić zdjęcia maluszkom, by to one były w roli głównej. Bez zbędnych detali.

  • Ekspertką z Polskiego Banku Komórek Macierzystych, która wyjaśni na czym polega bankowanie krwi pępowinowej, jak się ją przechowuje i kiedy wykorzystuje w leczeniu, także rodzeństwa dziecka. Na stanowisku PBKM na przyszłe mamy będą czekały niespodzianki. Po wykładzie rodzice bedą mieli możliwość zadawania pytań.

  • Panią Małgorzatą Woźniak z Zioło Piast, która zadba, by rodzice po wyjściu z warsztatów wiedzieli, jak sobie radzić z niedokrwistością w ciąży.

    Podczas warsztatów dla przyszłych rodziców przewidujemy także konkursy z nagrodami. Do wygrania będą m. in. kosmetyki dla maluszka i dla mamy, kocyk dla dziecka, Aspinoski oraz dzbanek filtrujący wodę Aquaphor .

    Na warsztaty jest WSTĘP WOLNY

Artykuł ze szczegółami wydarzenia:
https://wciazy.familie.pl/artykul/Bezplatne-warsztaty-dla-kobiet-w-ciazy-Przygoda-z-macierzynstwem-24-pazdziernika-wracamy-do-Warszawy,13879,1.html

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda