mobile

Zaproponował policjantom 100 złotych i dowolne narkotyki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych

Dyżurny komendy w Starych Babicach otrzymał zgłoszenie o awanturującym się mężczyźnie w jednym z hoteli na terenie gminy. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Tam zauważyli mężczyznę, który szarpał i kopał w drzwi wejściowe do budynku, próbując je sforsować.

KSP
TAGI
Zaproponował policjantom 100 złotych i dowolne narkotyki w zamian za odstąpienie od czynności służbowych

W rozmowie z właścicielem hotelu funkcjonariusze ustalili, że opłacony termin pobytu 20-latka dobiegł końca. Mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało, że był nietrzeźwy. Miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Swoim zachowaniem spowodował straty na kwotę około 7 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali Mateusza M. Wtedy 20-latek w zamian za odstąpienie przez funkcjonariuszy od czynności służbowych, w tym sporządzania dokumentacji i przeprowadzenia postępowania w sprawie uszkodzenia mienia, zaproponował im 100 złotych i dowolne narkotyki. Policjanci nie przyjęli propozycji. Zebrali materiał dowodowy, który pozwolił prokuratorowi na przedstawienie Mateuszowi M. dwóch zarzutów karnych. Mężczyzna odpowie za złożenie obietnicy udzielenia korzyści majątkowej funkcjonariuszom publicznym w zamian za odstąpienie od czynności służbowych oraz uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko