mobile
REKLAMA

Żarcie Na Kółkach odwiedzi Mordor

Od 8 do 12 czerwca wszyscy pracownicy korporacji, jeśli uda im się znaleźć wolną chwilę, będą mogli skosztować potrwa z całego świata. W przyszły poniedziałek o godz. 11:00 na ulicy Konstruktorskiej 13 zaparkują Food Trucki.

TAGI
Żarcie Na Kółkach odwiedzi Mordor

"Betonowo-szklany biurowy Mordor? Tutaj nas jeszcze nie było! A wszystko wskazuje na to, że jesteśmy potrzebni, bo w Mordorze podobno brakuje różnorodnej dobrej kuchni. Tak więc nadjeżdżamy! Przez cały tydzień od poniedziałku do piątku będziemy karmić dzielnie i odważnie wszystkich biurowych głodomorów, smakoszy, foodtruckożerców i streetfood-maniaków. Mobilne restauracje z kuchnią z czterech stron świata nie pozwolą, by w okolicznych biurowcach słychać było burczenie w brzuchu. Stoczymy prawdziwą walkę o najedzony Mordor " - informują na swoim facebooku organizatorzy jedzeniowego szaleństwa, Żarcie Na Kółkach.

Pomysł na Żarcie Na Kółkach zrodził się w 2013 roku. Miał być jednorazową inicjatywą, ale zainteresowanie mieszkańców Warszawy wozami z jedzeniem przerosło oczekiwania organizatorów. Obecnie projekt ten przerodził się w cykliczny event foodtruckowy.

Już niebawem poznamy pełną listę Food Trucków.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda