mobile

Złota 44 ma nowego lokatora

Robert Lewandowski odebrał klucze do swojego nowego apartamentu w warszawskim „Żaglu”. Do spotkania przedstawicieli dewelopera z gwiazdą sportu doszło na początku listopada. Teraz kapitan polskiej reprezentacji może cieszyć się pięknym widokiem na Warszawę.

Informator Stolicy
Złota 44 ma nowego lokatora

Robert Lewandowski może teraz wprowadzić się do luksusowego apartamentu przy Złotej 44. Na początku listopada doszło do oficjalnego przekazania kluczy polskiemu piłkarzowi. Lewandowski jest, jak wdać bardzo zadowolony z podjętej decyzji. Przyznał, że oferta apartamentu wydała mu się kusząca. Wybór na tę lokalizację padł przede wszystkim dzięki możliwości korzystania z basenu, siłowni, sauny i salonu masażu, które znajdują się w wieżowcu.

- Już zawarcie umowy kupna apartamentu z panem Robertem Lewandowskim było dla nas dużym wydarzeniem. Ale jeszcze większym był odbiór kluczy przez niego, gdy nasz klient powiedział, że jest zadowolony. To dla dewelopera największa nagroda: usatysfakcjonowany inwestycją klient – komentuje Rafał Szczepański, wiceprezes BBI Development odpowiedzialny za sprzedaż Złotej 44.

Kapitan polskiej reprezentacji za takie luksusowe warunki musiał trochę zapłacić. Wiadomo, że średnia cena metra kwadratowego w „Żaglu” wynosi około 30 tys. Jest to jednak, jak mówi wiceprezes BBI Development przyrównując swoją firmę do ekskluzywnych marek samochodów, najwyższy standard luksusu.

 

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko