mobile

Zmiany  ruchu w Wawrze

Od poniedziałku 4 grudnia zamknięta będzie ul. Celulozy. To kolejny etap zmian w ruchu związanych z budową Południowej Obwodnicy Warszawy.

inf. pras.
TAGI
Zmiany  ruchu w Wawrze

W poniedziałek, 4 grudnia ok. godz. 11.00 wykonawca Południowej Obwodnicy Warszawy planuje wyłączyć z ruchu ul. Celulozy pomiędzy ul. Dąbrowa (wjazd na drogę prowadzącą do posesji nr 104 będzie utrzymany) a skrzyżowaniem z ul. Rozchodnikową (skręt w tę ulicę będzie możliwy). Objechać ten odcinek można jadąc ul. Wał Miedzeszyński (w rejonie ulic Ostróżki i Podbiałowej ruch odbywa się tymczasową jezdnią omijającą plac budowy) lub ul. Tawułkową (zostanie ona zamknięta jesienią 2018 r.). Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała do końca budowy obwodnicy. Po jej wybudowaniu ul. Celulozy będzie miała połączenie z drogami serwisowymi nowej trasy.

Inwestorem budowy Południowej Obwodnicy Warszawy (czyli drogi ekspresowej S2) jest Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to trzeci kwartał 2020 r.

 

W dniach 5 grudnia – 7 stycznia 2018 r. wyłączone z parkowania będą miejsca na pl. Bankowym. Od 18 grudnia do 5 stycznia zamknięta dla ruchu będzie jezdnia po południowej stronie pl. Bankowego. Nie będzie można skręcić z ul. Marszałkowskiej lub pl. Bankowego w Elektoralną lub wyjechać z ul. Przechodniej na Marszałkowską.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko