mobile

Zmiany w ruchu drogowym

Nową nawierzchnię na ul. Wiatracznej i 1 Sierpnia ułożą drogowcy w najbliższą sobotę i niedzielę. Będą zmiany w ruchu także na ul. Rekruckiej i Postępu.

ZTM Warszawa
TAGI
Zmiany w ruchu drogowym

Dwie ulice będą remontowane w najbliższy weekend – Wiatraczna i 1 Sierpnia. Początek prac w piątek 15 września o godz. 22.00, zakończenie w poniedziałek, 18 września o godz. 5.00. Ulica Wiatraczna będzie zamknięta od ul. Grochowskiej do Szaserów wraz z ul. Zakole. Połączenia z ul. Wiatraczną nie będą miały ulice: Kobielska, Prochowa i Nizinna. Utrzymany będzie przejazd w ciągu ul. M. Paca oraz dojazd do posesji. Przejścia dla pieszych będą czynne, ale zwężone. Objazd zostanie poprowadzony – ul. Grochowską i  Międzyborską  do al. Stanów Zjednoczonych oraz ulicami: Podskarbińską i J. Dwernickiego do ul. Szaserów.

Ulica 1 Sierpnia będzie nieprzejezdna od al. Krakowskiej do ul. Żwirki i Wigury. Połączenia z ul. 1 Sierpnia nie będą miały ulice: Strubiczów, Radarowa, Sulmierzycka, Ustrzycka i Solińska. Przejścia dla pieszych funkcjonowały będą naprzemiennie w miarę postępu robót. Objazd zostanie poprowadzony  ulicami: Żwirki i Wigury – Racławicka – Mołdawska – W. Korotyńskiego lub Grójecka – al. Krakowska –  F. Hynka.  

 

Zmiany w ruchu zostaną wprowadzone także na miejskich budowach. I tak, od piątku, 15 września od godz. 22.00 do niedzieli, 17 września do godz. 23.59 zamknięta dla ruchu będzie ul. Rekrucka na odcinku od skrzyżowania z ul. Marsa do wjazdu na teren Centrum Targowo-Kongresowego. Zamknięty będzie także przejazd dla rowerów przez ul. Rekrucką; przejście dla pieszych będzie czynne. Objazd zostanie poprowadzony ul. Kościuszkowców i Korkową oraz Okularową. Na ul. Rekruckiej będzie układana ostatnia warstwa nawierzchni.

Także od piątku, 15 września od godz. 18.00 do niedzieli, 17 września wieczorem zamknięta dla ruchu będzie ul. Postępu pomiędzy Marynarską a skrzyżowaniem z wjazdami na teren okolicznych biurowców. Nie będzie można dojechać do ul. Marynarskiej od Domaniewskiej. Natomiast jadący od strony ul. Cybernetyki na skrzyżowaniu z ul. Marynarską będą musieli skręcić w prawo lub w lewo. Objazd zamkniętego fragmentu ul. Postępu zostanie poprowadzony ulicami Domaniewską i Wołoską. Utrudnienia związane są z przebudową ciepłociągu.

 

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronie Biura Koordynacji Inwestycji i Remontów w Pasie Drogowym pod adresem www.infoulice.um.warszawa.pl, www.facebook.com/infoulice. Tam też można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS oraz newsletter o utrudnieniach w ruchu w Warszawie. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w komunikacji miejskiej znajdują się na stronie www.ztm.waw.pl.

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie i Uroda

więcej z działu Zdrowie i Uroda