mobile
REKLAMA

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Open’erze

Wczoraj do składu Open’era dołączyło czterech nowych wykonawców. Między 28 czerwca a 1 lipca w Gdyni wystąpią: Rae Sremmurd, Jimmy Eat World, Nicolas Jaar i Dua Lipa.

Informacja prasowa
TAGI Gdynia
Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na Open’erze

Rae Sremmurd zapewnili sobie światową rozpoznawalność za sprawą virala Mannequin Challenge, w którym wykorzystano ich utwór "Black Beatles". Singiel wspiął się na pierwsze miejsce listy Billboardu, a pochwały pod adresem zespołu wysyłał sam Paul McCartney. Ale o braciach Swae Lee i Slim Jxxmi głośno było już dużo wcześniej, bo od 2014 roku konsekwetnie torują sobie drogę na szczyt. Na Open'erze z pewnością usłyszymy materiał z ich nowego albumu "SremmLife 2", ale i doskonale znane "No Type" i "No Flex Zone".

Dziś na topie są Rae Sremmurd, a 15 lat temu podobne sukcesy notowała formacja Jimmy Eat World. Ich przełomowy album "Bleed American" to klasyka gatunów: pop-punku, emo i rocka. Dziś, z 9 albumem na koncie Jimmy Eat World są zepołem w zupełnie innym miejscu kariery, ale nadal budzą żywe zainteresowanie fanów.

Elektronikę w dzisiejszym ogłoszeniu reprezntuje czołowa postać eksperymentująca z tym gatunkiem czyli Nicolas Jaar. Od momentu swojego debiutu, "Space Is Only Noise" z 2011 roku, przyciąga uwagę środowiska i publiczności. Cały czas przed trzydziestką a ma już na koncie dwa genialne albumy wydane pod swooim nazwskiem, wysoko ocenianą współpracę pod szyldem Darkside i ścieżkę dzwiękową do filmu nagordzonego Złotą Palmą.

Kilka przebojów, choć cały czas jest jeszczeprzed oficjalnym debiutem płytowym, ma na swoim koncie Dua Lipa. Młodą wokalistkę o albańskich korzeniach zobaczymy w Polsce po raz pierwszy. Wcześniej, 2 czerwca ukaże się jej pierwsza płyta zawierająca znane ze stacji radiowych utwory "Be the One" i "Hotter than Hell".

KOMENTARZE

aktualności

REKLAMA
więcej z działu aktualności
REKLAMA

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko