mobile

Zostań Bursztynową Miss Polski 2018

Rozpoczynamy przyjmowanie zgłoszeń do konkursów eliminacyjnych „Bursztynowa Miss Polski 2018”. Tradycyjnie konkurs, odbędzie się podczas festiwalu muzycznego „Summer Amber Festiwal 2018” na którym musicie się pojawić – 20-21.07.2018 w miejscowości Jantar, 25.07.2018 w Jastarni oraz 1.08.2018 w Krynicy Morskiej. Uczestniczki wystąpią na jednej scenie m.in. Zenonem Martyniukiem, Sławomirem oraz z Margaret.

Informacja prasowa
Zostań Bursztynową Miss Polski 2018

Zgłaszać możecie się do trzech miejscowości – do Jantaru, Jastarni oraz Krynicy Morskiej. Spośród wszystkich zgłoszeń, komisja wybierze 36 dziewczyny, po 12 na każdą miejscowość. Z dziewczyn, które dojdą do tego etapu, jury wyłoni 12 finalistek, do których bezpośrednio dołączy zwyciężczyni eliminacji internetowych. Finał konkursu odbędzie się 11.08.2018 w Ustce, a poprzedzony będzie 3 dniowym zgrupowaniem w malowniczym pensjonacie „Pod Brzozą”. Na uczestniczki i finalistki czekają wspaniałe nagrody, kosmetyki, stroje, biżuteria ale w tym roku mamy dla Was coś naprawdę wyjątkowego – Zdobywczyni komplementarnego tytułu Sponsora Głównego będzie miała możliwość wzięcia udziału w reklamie telewizyjnej! Dodatkowo podczas finału gwarantujemy nocleg, sesję zdjęciową do ekskluzywnego kalendarza2019 oraz fantastyczną,wakacyjną zabawę!

Dlatego nie zwlekaj, zgłoś się już dziś --> http://www.bursztynowamiss.pl/zgloszenia/kkonk/index.html

Aby wziąć udział w eliminacjach należy:

* Zapoznać się z regulaminem konkursu oraz go zaakceptować,

* Wypełnić formularz zgłoszeniowy,

* Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć 3 zdjęcia,

* W przypadku gdy komisja wybierze Ciebie masz 14 dni na wysłanie podpisanej umowy (oraz zgodę rodziców, w przypadku kandydatki niepełnoletniej) na adres:

Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER Sp. z o.o.
ul. Studzienna 37-38c
82-300 Elbląg

Lub skan podpisanej umowy i zgody na adres mailowy:
lider@elbląg.com.pl w tytule ”Zgłoszenie Miss”

Zdobądź tytuł licencjonowanego konkursu piękności „Bursztynowa Miss Polski 2018” i przeżyj z nami piękną przygodę. Powodzenia!

KOMENTARZE

aktualności

więcej z działu aktualności

sport

więcej z działu sport

kultura i rozrywka

więcej z działu kultura i rozrywka

Drogi i Komunikacja

więcej z działu Drogi i Komunikacja

KONKURSY

więcej z działu KONKURSY

Sponsorowane

więcej z działu Sponsorowane

kulinaria

więcej z działu kulinaria

Zdrowie Kobieta Dziecko

więcej z działu Zdrowie Kobieta Dziecko